radau iseiti

linolis trina savo postus Juokiasi

Juokiasi baisiai klysti Juokiasi ar bandei jau? nebent galiu klyst del iPOD nes ten gali but daugiau visokiu nustatymu, o va del tu visu kitu mp3 tai tikrai lievai groja

pats mp3 formatas jei ieskai kokybes jau yra neteisingas pasirinkimas, bet su tokiu magu kokybes ir nebus

meluoji iki apsisikimo linoli Kietas

bandziau ir kokybe tikrai geresne net,nei is cd. tik bandziau ne MP3 grotuva,o SE K800i. tikrai gerai skambejo,siulyciau pabandyti. Gerai

vyriausias>tu bent bandai skaityti ,ar tik siaip suda mali?kur as rasiau,kad ieskau skambesio kokybes? as apie ispildyma gaminio sneku. mano magiukas neskaito mp3,nera usb,todel ir noriu to mp3 isejimo. va turiu 3 dainas geras,gi nekepsiu CD del 3dainu Juokiasi

pYz2liS - nieko mandro tas iPod Mirkt kaip tik ten nustatymu minimaliai ,gali tik pasirinkt is keliolikos ekvalaizeriu Šypsena

ranka nekyla kepti cd del vienos dainos

tai, kad tie cd dabar nieko nekainuoja… acme ~60ct

e tai kokia ta tavo mago grojimo kokybe jeigu su playeriu geriau groja Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi

ne per mano maga buvo leista kur as rasiau,kad per mano maga leidau? jus blia arbuzgalviai,bandot skaityt ir suprast,kas ka raso?

tai, blecha net nesakei, kad ne per savo maga leidai…

ir dar ne per ta maga Juokiasi

o tu blia rimtai arbuzgalvis? per ka as blia tau paleisiu MP3 grotuva,per CD skyle ikisiu ar per kur?gi rasau,kad tik radau iseiti,kaip galesiu paleisti grotuva blia geri cia renkasi Juokiasi

Nu del ispildymo tai pilna magu su geresniu dizainu, kokibyskesniu garsu ir tt, cia is jo nieko nebera nebent, kad skyles nebutu paneleje, bet jai paciam jis toks geras tai tavo reikalas, vienam atliekos kitam maistu but gali Mirkt

norit pirkt ipod touch parduodu pigiai

is kur as tau cia suprasiu, kalba apie viena maga, galvojau jau pasijunges, nufotkint galejai kazin kada, o idejai gal tik snd Juokiasi db jau apie kita, krc… Juokiasi

Mergaites, atveskite Ufff

bet paprastas audio diskas daug geriau groja uz visokius mp3 grotuvus prijungtus, ir uz mp3 cd.

Juokiasi Juokiasi as ir nieko cia nebesuprantu Kvankt?