Q: Stand'ai (stovai)?

Q: Stand’ai (stovai)?

klausimas paprastas: gal kas daresi stand’us (stovus, ar kaip cia pavadinti). domina ar yra koks meitrelis, kuris pasimatuotu ir suvirintu, but faina ir priekiui ir galui. ikainiai daugmaz kokie gal kas zino? o lokeishinas pageidatina vln.

as vakar pasidariau:]

man neidomu, kad tu pasidarei, mane domina “kas daro, kur daro, uz kiek daro, kaip daro”.

na manau kad betkoks auksarankis tau padarytų, tik reiktų turėti brėžinius… ar kažką panašaus…

nereik jokiu ten breziniu, stando forma belekokia galima parinkti, esme kad zmogus aki tureti ir supratima, bei reikalingus inagius bei tiesias rankas.

Galima butu apie tai pagalvoti, Man sis klausimas taip pat aktualus, o reikalinga iranga turiu.

medziagu galima butu pasirinkti pabandyti “Pasidaryk Pats” tarp metaliniu santechniniu vamzdziu, ratuku ten irgi yra, mazesniu didesniu. online pririnkciau daugmaz tinkanciu pavyzdziu ir tavo bajkui ir mano, kiek labiau imanoma iziurimu, tada butu galima pasiderinti gal ka nors, kaip nors, jei reiktu padeciau tau paciam atsimatuoti lygiai ir t.t., palaikyti ka nors uz kur nors, kad gerai gautus, paskuj atsiskaitytume kaip nors.

Pabandyk paieskoti pavyzdziu. Metalo rasime, reikes gal tik ratuku paieskoti.

ratuku yra “pasidaryk pats” parduotuvej, ivairiu. search’inu pavyzdziu…

Protingas bent patarimo paklaustu zhmogaus kuris katik pasidare stenda…bet ne ishdidumas neleidzia ania swing? Labas

mano keliai praminti shituo klausimu Labas

O tau isdidumas neleidzia pasidalinti info su visais, jeigu taves graziai niekas nepapraso? Nori labai svarbus pasijaust?

nei ishdidus nei ka! padarysiu foto kai nudazhys stova ir parodysiu kas man gavosi…shiaip funkcionuoja gerai vienas pasistatau atsipuuutes… Apkabinimas

ne nu blemba jus idomus, ta itaisa moto statymui pasigaminti yra vaikoo zaidimas Mirktnu jej neturi svarkes, tai betn 9 klasiumissilavinimas duoda galymibe padaryt elementaru brezyni pagal moso galine ar priekine pagaba/asy, ir bet kuris gamyklos svarscikas suvirintu dalykely… Cha cha Cha cha Cha chakas per problemu darymas? o jej jau tokie reiklus-tai pyrmyn, uzsisakinekit universalius ar konkrecius stovus is katalogu, no problem Mirkt

cosmoz, nustok fleiminti, klausimas buvo suformuluotas. mali sh ir tiek. 78 gimimo o ishsipisineji kaip 15likinis.

louis9.louis.de/katalog2004/pages/635.pdflouis9.louis.de/katalog2004/pages/636.pdf Ziurke, ar galetum suvirinti? Man reikalingas galinis stovas, ar reikalingas tau brėžinys ir medžiagos?

EnduroMan, Swings, kaip juda jūsų stovai?

nejuda visai. bo pas mane sia savaite darbu iki kaklo. To EnduroMan: parashyk man i privata savo tel. ryt pasukciau.

Prie to pacio, gal kas zino apie krosinius stovus, tokius kur kelia motocikla uz centro, paspaudi su koja toki sverta ant stovo, ir pakelia. lpk