Q: Stand'ai (stovai)?

tu apie central standa pakishama? ar apie pakeleja centrui? jei paprastas central standas, tai gamintis galima paciam is vamzdziu kokiu, o jei pakeleja navarotna, su kokia sukama rankena keliant i virshu tai cia jau reikalas sudetingesnis, neisivaizduoju. :confused:

As apie centrini stova. Kaip ir kiti stovai, jis pakelia mota sverto principu, be jokiu sukamu rankenu. Tik jame sverto alkune yra trumpesne, todel reikia didesnes jegos, ir svertas spaudziamas su koja, pakankamai stipriai. 08.14 bus krosas prie Kelmes, jei iseis nuvaziuoti, ten bandysiu suzinoti daugiau. lpk

swingai, nx tau tas stovas, ka tu su juo veiksi, nereikia tau jo visiskai, tu pats pagalvok, negi manai kad kur nors ji panaudosi m?

stovas yra aktualu, kad ir pvz grandinei valyti, ar transportavimui man taipogi reiktu - jei kas turit info - pasidalinkit, prasau. zveryne priesais haneri yra tokios dirbtuves, daro is metalo viska pats su jais nesnekejau, bet gal butu galima paklausti. cheers

ar tu apie situos kalbi??? [bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2club.club_f_reviews/101.1 35449.129…-=(52652623](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2club.club_f_reviews/101.135449.129…-=(52652623)

toki ****a galiu padaryti per 20 minuciu, o grandine yra ****as. kardanas liux, nei tept nei plaut

toki ****a galiu pasidaryti garaze per 20 minuciu

ash pora menesiu stebiu kaip tu atlosha darai “per dvi savaites” Cha chanesunku but meistru ir auksrankiu, kai reikia tik pashneketi paimtum, padarytum, man parduotum bet kaip pats zinai kur zodziu daug, ten proto badas senoves kinieciu patarle

mano gaminamas atloshas yra labai sudetingas meno kurinys, reikalaujantis kruopstaus ir precizishko darbo, o ne siaip koks ****inas metalo gabalas, koki tu nori pasidaryti ir neishmanai kaip. jei nori ji pasidaryti ne prie interneto tarchialink o eik ieshkoti mokykliniu suolu koju, tada man duosi keliasdeshimt litu ir ash tau suvirinsiu ta ****aka.

jau kaip dabar matau Cha chanereik man virinto, man lankstyto reikia. Liežuvisajk dirbti savo darba neknises cia proto meistreli. Mirkt

no offens bet - nėra problemu pasidaryti ta stovą bet jeigu aš nuo tokio darbo toli - irankiai garaže suvirinimas kitur ir t.t. kol važinėsiu ir t.t. prarasiu galbūt daugiau pinigo nei paiimti ir nusipirkti pas ta kas gali / ir gamina Šypsenakiekvienas turi daryti darba kuri geriausiai moka o ne taip kaip buvusioje CCCP - každaja kucharka/domochoziaika dolžna umet upravliat gosudarstvom Baisu Baisu Baisu tai vat ir daupravlialis…

ir tashkas.

swingai, as tau gryzes po darbo padarysiu nemokamai ta stova, tik as privirinsiu metalinius shtyrius tiesiai prie rato ashies ir tavo tachka tada vadinsis vetchnij stojak Šypsena)))) hahahahahhahaqhaaaaaaaaa

siulau gryzht i ten is kur atejes. got it? Cha cha

Moteris Kava Kietas a jo? Juokiasi