Q:kokia reklama jums labiausiai patinka

Q:kokia reklama jums labiausiai patinka

ja, ja, two spirgi.

Man tai kieciausia apie NIKE, kai tas juodas zhmogelis ateina prie kashininku ir pradeda rodyti navarotus su savo galva…!!! Taip

patikdawo shwepso reklamos… neatsibosta kazkaip…
o labiausiai nepati8nka paketu ir milteliu reklamos…
"shtai deme, ne nra, yra, nera, yra…" nerwina…
ponas bebras tai ishwis…Cha cha

Cha cha jo reklamos sitos tikrai geros Cha cha

pagalvojau gal ta kur shampuna reklamoja
durnoka truputi Baisu
be posakis ash vos neishejau VAZHA Taip

Mane irgi nervindavoPiktas dabar jau nebesimatoBlogai

Jo irgi geraTaip Mes tai pastoviai dabar jei kas paklausia ka vekiat atsakom: Skalbiam!!!Cha cha pirmiau zmogelis nepagauna kampo, o po to dasylaCha cha

Man tai BEKO reklamaLaimingas"Ka cia darot?" "Skalbiam!"… Joje vaidina mano draugas… Respect ShukysMirkt

TaipGerai …mm…man dar patinka kur seniau reklamuodawo durex prezervatyvus…vajkso porele…ir ispaskos bego dowg baltu…Cha cha

MAN reklama ish vis nepatinkaNe

man tai ta EUROPOS SAJUNGOS "spirgiai" tentai GeraiGeraiGeraiGeraiGerai

hm…net nezinau Nenepatinka reklamosNekaltas

labai sena "impulse" dezodoranto reklama,kur ciuvas nuogas pozuoja ir ieina pana pasikvepinusi "impulse" ir tam bicui atsistoja lygtais Šypsena va ten faina reklama buvo Cha cha

Ahm kazkaip nemanau, kad reklamos patinkaŠypsena Tik galiu pasakyti, kad vat fantos, sprite ir colos reklamos visada geros buna.Liežuvis~

Always Coca-Cola

spirgi?
dable spirgi!

siaip kazkaip tv neziuriu, bet kada cia beziurint zjbs pasirode Pepsi reklama, kur Beckham’as Casilias’as ir berods Carlos’as ten vaidina westerna Gerai Cha cha siaip dar zjbs buvo nike reklama, kur fule lose 3x3, ten tai nerealiai fuliuka varo, na ten iskirpti geriausiai kadrai ir klipo A Litlle Less Conversation

o man tai labai tokia grazhi buvo kur zhiema rode. kur ten ariel man rodos miltelius reklamuoja. kur vaikai bega bega uzduse ir tipo uz paklodes uzkliuna. nu tokia labai miela. tie vaikai tokie tikroviski, tokie nu vaikiski. miela labai. ir su peliuku aisku nerealna. Laimingas

patikdawo reklama su Bacardi gerimais pries Sopranus, bet wat ju neberodo, taj ir reklama nebeidomi /// shiaip wisos kitos reklamos yra ****o wertos Piktas

kur suniukus nesioja i stalciu Šypsena ten nerealnai gera!