Q:kokia reklama jums labiausiai patinka

Patinka visos Colos reklamos Liežuvis

uij cia gerazJuokiasiatsimenu shuleje turejaw waijdintApakęs ta reklamaJuokiasita mama buwaw nors ta reklama pakeijtem siek tiekTaipnu bet gerazJuokiasiJuokiasiJuokiasi

aij o tos spirgi spirgi dar nemačiauNe

Man su auksaspalviu retriveriu ir jo šuniukaijs reklamoij "lenor","whiskas"su kate ir pele ir su estaijs ir aijvaruLaimingas

Man patinka TAFEL reklamos (Sony …!!! let’s go!!!) jega ten kur nuo tureklo chiuozhia Juokiasi ir tada ta Kitekat ar tai Viskas su ta shokanchia pelyte nemirtinga … Cha cha

Fuj kajp shita mane uzhpi$davo…Tipo isiverchia mergshe i pintine ir sako : "Mama".o tas balvonas tevas : "Mama?" tfu bl VeeeVeeeVeeeVeeeVeee

O mano mamai, tai "Lenor" ar kokio ten minkstiklio patinka, kur mergyte su teveliu rodoŠypsena

"Bonaqua" reklama, kur visokie vaizdai keiciasiŠypsena
MeniskaŠypsena
Dar "Sprite", kur kazkada rodydavo… Kur eina zmogus, o tada sako tokius kaip "is tiesu, jis turi drauga"Šypsena

ta cocolos su statybom GeraiTaip

man su peliuku patinkaCha chadar nike visai niekoNekaltaso to spirgi dar nemaciauNebet ziuriu kad visiems patinkaŠypsena

Yra viena grazi kur Auksaspalvis retriveris nesa savo sunelius i stalciu Cha cha

aj jo sita irgi nebloga Gerai tas vaikis fainas jei cia sita turi omenyj Nekaltas

man patinka su pampersais kur po nama begioja Cha cha cool reklama Juokiasi

o man tai "wiskas" reklama, ten kur ta pelyte pries kate sokaŠypsena

man patinka reklama su beganciais spermatozoidais! Super oroginali! Cha cha tik akzi ar berodo ja…seniai nemaciau…Nežinau

kur per uefa futbolo varzybu pertrauka rodo … amstel alaus , mastercard, ford … trumpos, aiskios, neuzknisa ir visos su futbolu susije Cha cha

man tai patinka kur sunyte sawo suniukus ant ranksluosciu nesa!Liktai "lenor" reklamuoja…Ai nezinau ka,bet reklama ciotka!

man irgi patinka wiskas reklamos, o tu spirgi, tai dar nemaciau, nors visi sako, kas Geraiper koki kanala ja dazniausiai leidzia, as irgi noriu pamatyti Žliumbia???

man patinka kur peliukas katei soka ir spirgiCha cha

Man tai ta…Cha cha

Ka darot?Apakęs
SKALBIAT…Mirkt Apkabinimas