Q: Ar jums patinka WinXP Pro?

Q: Ar jums patinka WinXP Pro?

As turiu windows profesional ar tai gera programa?Cha cha

Prashau nerashinet temu pavadinimu didziosiom raidem.

Moderatorius

programa? Apakęs
Tai gal WinXP sukure ant Linux ar Mac sytemos? Nekaltas
o kaip kazin pavadinti Linux ir Mac?..
WinXP yra Operacine systema o ne programa kuria gali betkuriuo metu isirashyti…(net nebemoku pasakyti kur Mirkt)

Tai gera sistema.Ivesk paieskoje zodi ir rasi jau aprasyta.Geriau klausk Apie viska forume cia moderatoriai kaip grifai rade auka butinai uzpuls,o atsakymo negausi is ju.

ne nepatinka xp pro, ir tokius klausimus uzdavineti yra wisiskai lamiska Nustebęs

Nepatinka. Bloga programa.

Ziebrai, programa - instrukciju kompiuteriui rinkinys. Win XP, kuo puikiausiai atitinka si apibrezima, o gal tu manai kitaip?

Siaip dar Win XP vadinama ,operaciju sistema", mums ji patinka!
Jei kompas pakankamai galingas, tai rekomenduoju. Luzines tikrai maziau!

Nesikniskit del smulkmenu, matot panele nori atrodyti protinga, bando kalba intelektualia uzvest. O jus tuoj i skudurus, o moderatorius pac pirmas.

Man patinka WinXP PROGRAMA Apakęs Apakęs , o tau? Ypac patinka kalkuliatorius. Tokiu skaiciu galima suskaiciuoti, siaubas, netelpa net i ekrana.

Gerai Taip Cha cha

Taip

Aha, patinka, nes yra daug patogesnė už senesnes OS. Bet įtariu, kad toks žaidimukas GTA 3 nelengvai sukasi ant mano kompo todėl, kad XP perdaug užsiima RAMo ir aplamai betkokių resusrsų visada.
Anekdotas: Kiek vietos užima naujausi Windowsai? Kiek randa, tiek ir užima Cha cha

Kuo toliau, tuo labiau (kai pirstai pradeda tiesintis)Cha cha

Hm ne tas xzhodis…Niam niamNiam niamNiam niam Pats geriasusias Windowsas ne gameriamsCha cha Mirkt

Nebloga Cha chaGerai

Patinka.Koks klausimas toks ir atsakymas.

Eikit jus shikt, tokia diskusija sugadinot Žliumbia

Programa tai gera, bet ka su ja daryt…?Labas

Is tiesu pasisaipem pasisaipem, bet WinXP yra netikes daigtas kol i juo neidedi daug darbo. Vat kai prisiskaitai daug literaturos, paeditini registrus, atrubylini 30% servisu ir dar padarai velias zino ka vat tada viskas veikia puikiai ir beveik nestabdo. Pas mane WinXP po uzsikrovimo suvalgo ~60MB RAM