Q: Ar jums patinka WinXP Pro?

Buvo super, bet dabar vis mastau ar tikrai taip, vakar du kartus per 30 min nusmigo, o kazkas sake nereik reinstalo, nors kompas ir taip pakankamai svarusLiūdnas

As va su tokiais shu.dais esu pasimokes dar su Win98SE sistema ir niekad negyvenu be Symantec Ghost C: image. Paprastai kol kava pasidarau as ta image atnaujinu ir galiu pasakyt kad paskutini karta perinstaliavau WinXP spalio 13 diena, kai idejau i kompa nauja video plokshte. Nori nenori teko sistema perkraut. O eksperimentu su trial softu, su nezinomomis programomis juk darau kasdiena. Taip kad yra pasirinkimas visada - patinka dulkintis su kompo instalu - nedarai image, nepatinka ar neturi laiko - pasidarai suinstalinto OS partition image ir gyveni be rupesciu. Pasikabino, pastrigo… net negalvoji - uzkrauni is image ir tik antivirusa updatini ir vel padarai sistemos image. Kita karta uzsikroves vel sugrishi i siandienine situacija.
As jau greit gal metai kaip zulinu visiems smegenis naudot skaldytus i particijas diskus ir daryt particijos su OS image… nesvarbu su kuo: Ar tai bus ghost kokia nors versija, ar tai Acronis true image ar tai Disk image… visos jos atlieka savo funkcijas. Tik pastarosios dvi ilgiau dirba. O man ghost padaro viska per 7-8 minutes.

Patinka. Instaliavus viską atiderini ir daugiau jokio vargo. Ne taip, kaip su 98, ten pagrindinė klavišų kombinacija būdavo Ctrl-Alt-Del Šypsena

Geriausia is blogiausiu pasirinkimo…

Daugiau taip nebusMirkt

O gal as nezinauLiūdnas

Acuiu tau labai butinai taip ir padarysiuŠypsena

Aciu kad nors savo nuomone isreiskeiŠypsena

Aciu ir tau kad isreiskei savo nuomoneŠypsena

Ma tada labai saunuŠypsena

Labai malonu tai pamatyt kad nors kasnors taip galvojaŠypsena

As nenoriu nei protinga nei ne protinga pasirodyt o kaip tu man ai ka as cia darau as tik profu nuomiones klausiuŠypsena

Na tada gerai kad Gerai

As taip pat ir mokuTaipTaipTaip

Na jop poanasiaiŠypsena

Labai malonuŠypsena

Kaip saunu mane labai pradziuginaiŠypsena

Visados malonu suzinoti kad nors neblogaŠypsena

Labai saunu

Kodel sugadinom?Liūdnas