Q: Ar čia dar yra tikros muzikos gerbejų ar šiaip klausytojų???

Q: Ar čia dar yra tikros muzikos gerbejų ar šiaip klausytojų???

(Nebijokit apie BLUE šį kart nekalbėsimCha cha)
Kalba eina apie tokius kaip The Beatles ,E.Presley,Norah Jones ar John Lennon…ar kos nors dar pamena legendiny The Beatles hita ‘Yesterday’,arba John Lennon ‘Imaging’,kas nors pamena kokie ten grazus zodziai ‘…imagine all the people, living for today, a ha…’
Mna rodos tikra muzika niekada nemirshta argi kas nors su manim nesutiks…Ar kos nors dar pemena rock’n’roll’o karaliu Elvi Presley ‘I’ll Never Stand In Your Way’ arba ‘I Want You,I Need You,I Love You’…ar gi negrazios dainos…
Beja dar Michael’as Jackson’as…Pripazinkim jo muzika irgi negendine…pvz ‘Beat It’,‘Don’t Stop to You Get Enougth’ arba ‘U a Not Alone’…
Nesu ne vieno is ju fane bet pripazinkim-shi muzika amzinai bus gyvaTaip

užplaukusi Kriste_PisteLabas

Yesturday tokios net nebuvo. Let it be atsimenam Taip. Bet jau cia manau tik pagal tave tai vadinama tikra muzika… Mano stilius visai kitoks ir as tikra muzika vadinu visai ka kitka…

sorryz Cha cha Yesterday I mean…cia nera mano megstama muzikaNe…tiesiog manau kad ji niekad nemirsNe

Su pasaulio pabaiga ir sitos dainos isnyks Mirkt. (taip kazin ar bus isvis)

baikes…as netikiu pasaulio pabaiga

niu ant prikolo kartais paklausau Taip

kokie mes prikolni…

ash taj britney spyrs "fane", ash ja tiesiog "dievinu"… "Myliu"

Cia kalba vyksta apie tikra muzika tai ka tu cia darai? neminek to vardo isvis.

va shiaip panai nieko veikt,isipeesineja ar shiaip kokiu problenu turiLiežuvisCha chaTaip

Tai gal pridek Ricina,Aliukus ir visokias ten mango-tango ir visa kita mesla kurio priekyje ir butu Brone Juokiasi

o shitas cia prie ko

is vis ziuriu nusishnekejom nuo temos…pradejom The Beatles o kuo baigem-Britney PavargęsNežinau

Kažkodėl atdidarinėdama temą maniau, kad kalba bus apie klasiką Nekaltas Va čia tai tikra muzika. Nu negaliu aš jos dažnai klausyt, bet 7 metai muzikos mokykloj padarė savo Cha cha

Na taip,shi muzika tikriausiai niekada nemirs,tachiaw nesuprataw, kodel prie visu shiu atlikeju dar Norah Johnes pridejai? Nu jinai tikraj nera tokia "unikali",kad jau butu istorijoje…Beje,per daug banalu klausti,ar kas prisimena "yesterday",nes chia ir taip aisq,kad ir bet kox popso megejas shita daina tikraj zhinos… Reiktu paklaust,ar kas nors pamena tokias dainas,kaip "hey jude", "a hard day’s night" ir panashiai… Beje,uzhmirshai paminet tokias dainas,kaip Led Zeppelinu "stairway to heaven", Deep purple "smoke on the water" ir kitasŠypsena Nu zhodzhiu…

Juokiasi

aj norah jones nera labai unikali bet man jos muzika patinka,zodziu gavos bishki be ryshio su ta norah jones Cha cha

o kas čia tokio juokingo?Nekaltas

nzn kazkaip perskaicius paskutini tavo sakyni juokas paeme