Q: Ar čia dar yra tikros muzikos gerbejų ar šiaip klausytojų???

[quote]Kristė_Pistė rašė:
nzn kazkaip perskaicius paskutini tavo sakyni juokas paeme
[/quote]

O man tai, visą temą perskaičius, eilinį kartą užėjo noras riebiai nusikeikti…TaipCha cha

O man tai, visą temą perskaičius, eilinį kartą užėjo noras riebiai nusikeikti…TaipCha cha

[/quote]

del manes tai keikis kiek tik nori

jo del Michael Jackson tai nesigincysiu, jo ne tik dainos legendines, bet ir jis pats legenda… jo visos dainos yra super. tiesiog ar dar reikia tai sakyt…
o kas del kitu kaip Elvis Preslis ir t.t… tikrai pritariu, kad ju muzika yra tikra ir nemirtinga, tai yra muzika, o ne Spritnes visokios ir pan…

prisiminkim ir lietuviu klasikus…hiperbole, anti…ir savaime suprantama FOJE

nemirtinga Taip

Sitos grupes ir zmones yra isleide dainas kurios patinka daugeliuj zmoniu pasaulyje, todel jos vis dar yra prisimenamos, nezinia kas cia bus po 40 metu.

butent Taip
vis gi dar yra protingu zmoniuMirkt

26metai(lyg tais) praejo nuo preslio mirties bet gi ji dar daug kas garbina ir jo muzika taip pat dar yra klausoma ir ypac amerikieciu,taigi manau kad ir po 40 metu ji bus taip pat klausoma

bet po 40 metu bus atsirade minimum dar pora atlikeju ar grupiu, kuriu muzika bus vadinama ‘tikra ir nemirtinga’. kiekviena epocha palieka po saves zymiius muzikantus, kurie garbinami ir kuriu klausomasi ilga laika po ju mirties.
Mirkt

Mirkt

shia muzika prisinemam tik mes -Lietuviai ,o ta muzika zino visas pasaulis

turi but visokiu grupiu ir dainu ir nereikia uzmirst ir senu geru gabaluTaip

aj visko gali but

Šypsena

dekuj dekuj… siaip esu MJ fane, tai reiskias esu tikros muzikos gerbejaŠypsenaŠypsena cheche

Norah Jones tai man tikrai patinkaTaip

man irgiMirkt

nu sweikinu Cha cha

Norah jones muzika labaj shiltaMirkt

agaTaip