Pygios padangos


pygios padangos

kad jos europines…pirkciau nesukes pautu. kolega ziemines turi,sako nei blogos nei geros,padangos ir tiek,komfortiskos ir negarsios

ant 40 profilio kiniecio dar nedeciau, kormorano irgi ne , o tylesnes nei 70 dB prasideda nuo 170 eur

nežinau… mano falkenai 70db, puikiai ok viskas… komplektas gavosi 360 lyg eur… R18, bmw plačiau siauriau…

Garantija 3 metai. Paplepėkim tikrai?

jei jau kaina zavi gali dar tokias pabandyt padangos123.lt/e/mp47-hectorra-3/?mod=74861

nori apsidraust nuo triuksmo ir susilaiptavimo,net neziurek i eglutes rastus.

Rokas11, kinieciams padangu krastai nudils ir ismesi po 10/15 tkm

paziuriu i kainas…kiek dar gyvuos tie ale brendai didieji…3-5metus ir spynas susikabins ant fabriku? Skaitau

pas mus gal negyvuos, bet normaliam pasaulyje - puikiai.

nes taip pasakė vincas. taškas.

palygink normalaus europiecio padangos forma ir kiniecio

pvz cia, pabandyk pasakyt kokie siu padangu plociai part.lt/img/52c59a9e51ef0d0f25e8e510c1ca5aaa177.jpg

lygink tą, kad kai bus likę kiniečio 50proc ir europiečio rimto ale 50proc mėsos - ramia galva galėsi išmest pusiau gyvus kiniečius ir užsidėt naujus, vistiek daug daug pigiau gausis ne vienas komplektas michelinų kokių. taip geri brandai yra geriau, bet jei imsim ir palyginsim kai gero brando likę tik 50proc mėsos ir kinietį naują? kurių gali 3 komplektus nupirkt už vieno rimto kainą?

p.s. nereik pirkt visai ling ongų, yra normalių tu čainyzų brandų

linglongas yra vienas normaliausiu ir didziausiu gamintoju Labas

Padangos prasideda nuo hankook. Visa iki to - kalnapilis.

ties kalnapiliu sutinku, jei apie alų kalba Cha cha nu gerai, gaunu aš pvz dabar ling ongus R17 kažkokius(neatsimenu išmatavimų) po 43eur, o nokian’us to pat išmatavimo po 102eur kažkoki SUV’am skirti čia modeliai. nu taip, nokian geriau bus, bet kaina skiriasi? Šypsena

tu nebeklausinek, o atsakyk kokie padangu plociai mano nuotraukoje Cha cha gal tada aiskiau tau pasidarys siaip tai imk matadorus ir nebesuk plauciu

Vasara ant sauso ir 15m plastikines vaziuoja… visas idomus ant slapio prasideda. Sekmes su restauruotais kinietiskais prezervatyvais. Gerai