Pygios padangos

Rokas11, ten plotis abieju padangu vienodas 235 , o kaip vizualiai tai atrodo pats matai Juokiasipart.lt/img/52c59a9e51ef0d0f25e8e510c1ca5aaa177.jpgnepirk tik tu aeolus, paklausyk nors tiek

Jeigu per lietu patinka vazinet kaip per plikledi - kitaicas labai ok. Gerai

ai pirk ka tik nori, pavargau Ufff

neatsimenu kokie kiniečiai, bet žieminius lyginom su blizzakais kažkokiais tais 2014m. modelio(tikrai ne LM32) likutis apie 5mm. Ta pati mašina 2009m. X5 3,0d. su vienais pabandyta tam pačiam kelyje ant sniego stabdyt ir manevruot, tik permontavo ir vėl tas pats pabandyta, nauji kiniečiai sudirbo geriau. kaina ~100eur vnt 20". tai va, vėl čia dilema imt naujas ar truputėlį devėtas? kaina brangiau net devėtos… nu kaip kam ko reik. galbūt po sezono nauji kineičiai bus bbs, bet atvažinėjo, viskas ok, per sezoną ~12k km, nesusifiso kiniečiai nei kiek.

Rokai, čia jau kita pusė… aš labai dėkojau sau vieną kart praeitą vasarą, kad pirkau naujus falkenus, o ne dėvetas pigiai bbz ką… nes jei ne padangos į Cayman rurą bučiau susimontavęs normaliai. tas pigumas gali per kitą pusę išlįst… Aš pats asmeniškai daugiau niekad nepirksiu naudotų padangų, nepirksiu ir pigių kiniečių.

Jei nori galiu ryt pažiūrėt kokiom kainom ką tau galėtų pasiūlyt mano “padangų šaika”, gal kas tiks Cha cha

kai nusipirksi aeolus imesiu foto kaip atrodo aulai po vieno sezono, tik paskui nesakyk kad neperspejau

įmesk man PM savo tel nr, įmesiu ryt SMS su galimais variantais ir kainom.

Sailun situos r18 ant slyvos bandziau, tai tylios, laiko kelia Gerai Gerai. Uz tokia kaina atidirba

Sunitrac antras sezonas,ant slapio ok,sauso ok,tylios. Maziau pasaku klausyk.

ant sausio-kovo mėnesiais naudoto Passat’o buvo Nexen’ai žieminiai, paskui ant kito passat Michelin. Teko pasivažinėti labiau pavasariškomis sąlygomis, tai Nexen’ai tikrai prasčiau dirbo. Bet kai žinai ko gali tikėtis, prisitaikai prie tokių sąlygų. Dabar ant pasrato Continental vasarinės, tai pokolkas Gerai Ant Q5 irgi pasiėmiau Conti vietoje no name’ų per pus pigesnių Nekaltas

man tai net minciu nebuvo pirkt zieminiu brangiu,kai per ziema 2kkm ivaziuoju slapiom dangom,o vasarines 200eur r17 po sezono kaip naujos,po sito irgi bus apynaujos,kita dar atvaziuosiu ir iseis po 25e uz vnt i marcias,dasimesiu vel 100eur ir naujos gaunasi. aisku kaip esu minejes,jei mano kkm suktusi naktimis,ziemomis,greitkeliais ir daug kkm,tai strategija kita butu.

nu draugelis tris metus ataude kitiniecius vasarinius, dabar ketvirtas sezonas. nuvaziuoja nedaug, gal po 5k per vasara… px dar geros bukles padangos, dar si sezona manau atidirbs, gal net kita, jei varyt iki merkiu.

5k per vasarą, tai 20k iki mierkių ??? Nu nafig. Aš su naujomis prasuku po 70k km ir daugiau Apakęs Aišku ne su minkšto profilio žieminėmis !!! LM-32 suėjo per sezoną - 25k km ir Labas

Tomai, nezinau kiek pravaziuoja, siaip spejau. Tiesa, nemanai kad priklauso ne tik nuo km, bet ir nuo kur ir kaip vaziuoji? Šypsenagal per sezona 10k prasuka, bet ne daugiau tikrai.

ir nuo niutonu priklauso Taip

su tojtoja vel blia nesamones… padariau patikra, rado pakaboj trukumu suderinau laika, nugyniau - sutvarke (paleidinejo prieki, dare suvedima). susigraibiau, kad neturiu vasariniu kaliosu, tai tuo paciu negalejau pakeisti. pasikeiciau ant rytojaus, kelly goo.gl/nr0gfx . pasemiau masina ir nxnx. nuo ±40km/h kazkoks keistas uzimas is priekio. sukant didesniu radiusu desiniau - nutyla lyg, prie 150km/h irgi nutyla Cha cha guolis? bet kad pries tai viskas ok buvo, tyla ramybe. remontuodami galejo priveikti kazka?

iš kiniečių sako Nexen labai good Gerai

Ir nuo stiliaus vaziavimo.

robikai, nexen korejieciu