Prisnigo


Prisnigo

Štai tokia va meninė nuotrauka su sniegu ir nuostabiu automobiliu. Komentuokit Angelas

emigrantas is klaipedos?

Kokie navarotai?

klp Gerai

Iš Kauno Šypsena Beje audelę pavasarį teks parduot, draudimas metams kainuoja daugiau, nei verta pati mašina. Vienoj draudimo kompanijoj išvis pirštu pasukiojo - sako tau 21 ir tu nori vairuot Audi, universalą ir dar su 1.9 turbo motoru? … O jau kad Anglija - Lietuva tris kartus suvažinėta ir per pusmetį 20kkm prasukta, kai draudimui deklaravau 7500km per metus tai dzyn Šypsena

lietuvoj draustis neiseina?

Navarotai yra turbo motoras, avantas, juoda oda ir pavargę galiniai amortikai Cha cha Iš tikrųjų jinai dar važiuos ir važiuos, jei pradėčiau pasakot, ką jai jau sutvarkiau ir pakeičiau, tai… Šeip smagi mašinka, langus visus Kaune kokybiškai užtamsino, sline vairas, praktiškai viskas veikia kaip priklauso be kelių smulkmenų. Ale va kad teks kairiavairę vėl pirkt.

rhc neina, ir šeip dauguma kompanijų net nedraudžia šitos mašinos ant manęs, durnos taisyklės čia tuo klausimu, mol vietiniai angliukai mano amžiaus vadelioja 1.1 corsas iki koledžo ir atgal bei šeštadienį centre pasimaivyt ar supermarketo aikštelėj pastovėt, tai jiem nesuprantama, kaip aš galiu tokią mašiną vairuot ir dar tiek mylių prasukt.

Kad LT su draudimu ne ka geriau. Špyga

tai i toki sharassito su lavonveziu turbut anglai issizioja ziuretu Cha cha

susimakliuoja kiti su tais draudimais, tik va as nesidomejau smulkmenu… vazineja draugai su 1.9, 2.5… ir uz draudima moka nekazka daugiau nei ,kad Lietuvoje moketu…

sumushtinis, šita mašina man metam apdrausti galiojančiu draudimu kainuoja 1600 svarų, kaip sakant beat the price Cha cha (juokas pro ašaras)

Raimukas tai susimakliavęs ir aš, dabar moku 850 angliškų metam, nes antras vairuotojas esu, bet reik ir mašiną pirmam perrašyt, ko nedarau… Karočia su tais sumakliuotais draudimais tai džiaugsies tol, kol į kokį Aston Martin m25 neįkalsi, tada jau dirbsi iki grabo lentos, kad susimokėtum čekį Šypsena

Nu ble, man 2.4 dyzelioka, metams LT vien civilinis - ~1300lt. Jokiu nuobaudu, nusizengimu neturiu. Registracija Vilniaus. Drauge mazam miesteli registruota, stazas mazesnis, bet draudimas perpus. Cha cha O jei registruota ir drausta ant tevu (stazas tas pats, tik amzius kitas), jau 20-30% mano kainos. Tai kur ble logika? Cha cha1600 GBP - nice. Cha cha

xSpirit> jei 850 svaru moki tai nesusimakliaves tikrai Cha cha

Raimukas susimakliavęs, pasidomėk, kaip keitėsi draudimo kainos UK nuo 2010. Pigiausias man įmanomas draudimas jau sakiau 1600GBP. Ir patikėk manim, šitą reikalą jau esu išstudijavęs Mirkt

Nesiginciju dabar, tik jei nepamirsiu kita savaite nuvaziaves suklausiu visu kiek kas moka Nekaltas

Sumushtinis tai ir mano planas dabar toks - ieškoma vokiečiuose jau A6 C4 2.5TDI 110kw quattro, tadu šaunu Lietuvon, užrašau ant mamos, apsidraudžiu ir važinėju čia. Aš su savo passatu taip dariau, jokių problemų neturėjau, ale kas galvon šovė kad naujesnės užsimaniau…

Tai taip ir daryk, nes sakau - nonsense su tais draudimais. Gerai pas mus ir sake bendrovese. Reik durnu but, kad iki 25m su Vilniaus registracija draustis ant saves ir registruot. Cha cha