Prisnigo

pažįstamas nusipirko alfa gtv 05` - 3k svarų, draudimas 3.6k svarų Linksmybės

priklausis kur gyveni , nes jai tankiiai apgyvendintoja imigrantu dalyje, policija po 6 men gali atpisti gerai nea uk registruotas masinas … manau 850 i metus yra visai good draudimas jei jis full ir bla bla …

minusas kad nera 25. Butum 25+ apdraustumem papigiaja. 400 butu visi pinigai. Yra pas mus bobele kuri moka graziai apeit tuos draudimus. O jei ir ipisi i Aston Martin, tai kaip turi pist, kad virsytum 30k anglisku rupiju…Nebent vaziuot visai nemoki.

bet tai bobeliai pamoketi reikia Cha cha aisq jei susikalbi , laiko turi gali rasti geru draudimu

Bobele lietuve, draudimas uz bonke Butelis taip sakant buk savas ir pades

nebent… taip zinojau in London kur uz pinigus daro … moki 100svaru bet padaro draudima pigesni …

Oi chebra, angliškai kalbu l.gerai, o ir gaut galiu bet ko - fake driving licence, no claim discount sertifikatų ir t.t. ir t.t. tačiau reikalas tame, kad noriu normalaus, pilno, galiojančio draudimo. Kodėl turiu mokėt pinigus kažkokiai bobelei ir dar po to draudimo kompanijai už polisą, kurio vertė tokia pat, kaip išlindusio iš mano asmeninio spausdintuvo? …

xSpirit> nu tai pasidaryk tu ta draudima uz pigesni nei 400 ir tada sakyk kad vo esu vyras. jukiu cia feiku nera, paprasciausiai zino zmones kaip apeit sistema.

Mačiau aš tokių sistemų apeidinėtojų Cha cha