Prieš


Prieš

Kokybiška, bet BAISIAI nepatinka dėl rūkymo. Ne

@AdisX Rukymas,tik imitacija.

prastai .net labai.galima zhinoma zhaisti fotografa,bet gal geriau tokius darbus sheimos albumui palaikyt?

@marijus* Tavo komentarai dvokia asmeniskumu. Padaryk geriau. As tik mokausi.

toks jausmas, kad ore kabo.

esu priesh zhmoniu fotografavima skaitmena(neskaitant zhurnalistinio darbo),o ypach apdirbima ju NATURALUMO su shopu ar kita komp proga.beje plastikiniai kadrai nezhavi ir nezhaves.o ta fraze -Padaryk geriau.- nemanau, kad dabar suprasi kada bus geriau uzh TAVO ‘darba’ ir tai pasakysi.gerai ,kad mokaisi,zhiurek gal kada ir i juosta 6x6 tokiems kadrams pereisi.sekmes

einu pasigereti marijaus darbais…labai jau didis jis fotografas… kaip sako…'kas daugiau suniui uodega pakels… ’

marijau, o tu matau “moki” būt netgi labiau kategoriškas nei maniau! Cha cha

zhinai Adi,kai zhmones turi nusistatyma priesh kita, tai kategorishkumai ir ishlenda. Ragenui nepatinka mano fotos,tai kam jas zhiuri tad?mano toks pozhiuris, toks grozhio suvokimas. mes juk visishkai skirtingos pasaulezhiuros (bent jau foto srity tai tikrai). Martynukas pyksta,kad mane vertina uzh nika. o ka tas nikas? daug dalivauju forumuose,rashau jum pagyrimus po nuotraukom? zhodzhiais o ne darbais lendu jum i shirdi? keista ir tiek.gal lietuvishka.gal.esu jau rashes,kad man tie REK nereikalingi.ash chia savo fotas parodau ir tiek ,o ne lauru siekiu.butu malonu,jei ishvis neberashytumet man shiu triju raidzhiu.ramiau gal kazhkam taps

Marijau*, tu gerai fotografuoji, bet si karta su komentaru persistengei Mirkt

aišku čia tam ne vieta kalbėti, te atleidžia man Ragenas, bet tie, kurie Marijaus* nuotrauku nesupranta/nesuvokia, tai man tokiu zmoniu labai gaila LiūdnasKaip ir muzikoj, vieniems patinka dzordana, yva ir kitoks mėšlas, kitiems TIKRA muzika.

Badas> niekas nesigincys kad sita nuotrauka tures savo gerbejus ir “klientura”. Tik bijau tai bus zmones kurie Marijaus nuotraukas palaikys visisku slamstu… Kam kelti bangas jei visi zinom kiek zmoniu tiek nuomoniu… vieni turi igimta skoni, kiti gyvena pagal madu zurnalus diktuojamas taisykles… kiekvienam savo, taigi gerbkim kiekvieno pasirinkima… Mirkt

superovas… patinka …nu,bet mielieji jus cia ir duodat apie asmeniskumus …

Quest2K > labai teisingai isdestei savo nuomone …pritariu

bum balalaika bum makalaika… visks tvarkoj zmones vienikimes!!! …nors manoj galvelej ukas bet ten mano mintys sukas Cha cha Cha cha …cia is MIkes Pukuotuko Gerai

…man gerai…mano diapazonas platus… Cha cha

beabejo gerai, bet tikrai dar ne rek’inė.

Marijau, man patinka juosta kaip ir tau, ka darysi kai ju nebegamins, juk nemesi fotografijos, o jei mesi nuo manes slepkis geriau Mirkt

Kai saka - ego rulez Apakęs Da gerai, ne kara mets - pusė potomeninykų būt išsišaudy tarpusavy Apakęs