pridengiam gaspadas


pridengiam gaspadas

Doloi burzujus!

Čia šardonė?

šaltupys nebemadoj?

Su šampe muskatiniu uz 2€ sumaisai ir eini i pavesi prigult Valio Juokiasi

Atsimenu kai pacukai buvom ant prikolo Monikutės buvom nusipirkę. Juokiasi Raudonas spiritas ir tiek, tik pastebėjom, kad keičia dantų atspalvį į raudoną su kiekvienu gurštėlėjimu. Cha cha

Honda - alko brangus ar pigus, vistiek nuodas. Yra “apdovanotų”, kam nebūna pachmo. Man nuo visko yra buvę, ir nuo visko vemt teko Cha cha

Kaip poskonis? Girtas

Woris: as is tokiu “apdovanotuju” bet kazin kiek ilgai Cha cha

Woris- pabandyk geros ruginukes. Nors…jei susipili backa marmalo tai nuo visko bus kujovai…

Neatsimenu kada vėmęs paskutinį kartą, kai jaučiu, kad skrandis sustoja pats padedu skrandžiui išsivalyti. Šiaip skrandis pats mane metalinis. Cha cha

paxmas žiaurus, o vėmęs esu 2 sykius gyvenime ant ryto. Juodoji skylė skrandyje pas mane, jei jau subėgo, galiu pirštus kaišiot: tampo, žiaugčioju, seilės tįsta, bet vožtuvas skrandžio turinio nė gramo neišleidžia Blogai

Aš apie vėmima ant pachmielo, ryte

qwasas, Na bent kažkas veikia. Cha cha Cha cha

Alkagolikai Linksmybės kelinti metai grinbergenas šviesus arba retkarčiais tamsus Gerai

a bbz- man shitas Geraias ji uzkaitinu ir i termosa. daba vaikstou siurbiu po biski. Cha chanebeber tu visu 'rubinas’ ir pan. ten dar geresne rashaline tema buvo Cha cha

Galiu pradet alum,i viduri bet kas ,uzbaigtuves šampe. Dzin. Ryte max kas buna tai supista diena ,toks kazkoks. Bet jei vakaras vien apus,ar vynas tai ryte beveik be pasekmiu. Tie stiprieji ta rytini slabnuma laiko iki velyvu pietu.

joršo nakčiau užsimaišyk Niam niam

0.7 aciputes betko

Biržų alaus “Apynio barzda su kanapėmis” Gerai