pridengiam gaspadas

Remigi,radai bliutuza?

nju jo ble- laikai nebe tieibb.co/sFmLfTw Juokiasi

Geriu daznokai, bet stipriai geru itin retai. Kai stipriai uzgeriu, daznai buna papykina pries einant miegot… net jei nesimaisau gerimu. Bet vemimas man yra kazkokia tragedija. Nezinau kas ten pas mane su stemple ar skrandziu bet vemti man yra ziauriai nemalonu. Paskutini karta vemiau 20m kai buvo, kai vale skrandi pries neplanine operacija… kiso slanga ir pyle vandeni - nu nakui. Ir pries gerus du metus kai kazkoki roto virusa pasigavau. Tai kai vemiu as dust pradedu kazkaip oro nebera, nzn kaip paaiskint bet nu mx jausmelis grynai tas jausmas kai i skrandi vandens prigeri, vaikystej maudantis budavo… ir neina kvepuot atrodo… Todel darau beleka kad tik nevemt, kvepuoju i balkona isejas giliai gryna ora, sedu ant parasos - bet tik nevemt Cha chaKaip pas kuniga pasipasakojau mlec Cha cha

Realiai issibliaut i šikana nera blogai.

lrytas.lt/sportas/startai/2021/12/11/news/rose-namajunas-i vertinta-ji-tapo-mma-metu-kovotoja-21705893 Valio Valio

Gerai

Rafli, jei kūnas liepia vemt, ty ne tas pats kas šlangos skrandy ar rotai. Gyvenime esu kelis kart vėmęs tik, bet kiek buvo, ty šliauka atsakančiai ir su palengvėjimu ir norom Cha cha pask kartą prieš kažkiek metų susėdom su tėvu… ištašėm danskės, absoliuto, baigėm bl starka, tai kita rytą pzdc… pzdc baigės su rytine kava, kur sugebėjau vietoj cukraus druskos įsidėt Cha cha Pats kūnas po kelių gurkšnių nulėkė raketiniu greičiu unitazan Linksmybės bet keletas šliaukų ir po val kitos savijauta Gerai

As kiek esu vemes per paskutinius 15m, tai specialiai ir ne del alko. Jei organizmas sako,kad reikia,tai reikia Taip

Negaila išvemt gero daiKto? Cha cha

Pykina, kai pergeriu, bet tas retai būna, traukiu rankinį kai jaučiu, kad jau užtenka. Man iš pagirių ne pykinimas nemaloniausia dalis, o galvos skausmas migreninis Veee 9 kart iš 10 kitą dieną galva Baisus ir minimum puse dienos kaip guminis.

Ibuprom ir vaziuojam i gyvenima Cha cha

Vorkuta - AB geralas. Cia kazkokoa kujnia.

gerai ne visa shita ikaliau, kai atshalo ispyliau nafig, nors gal irgi nieko nebutu buve… Cha chaparvaziuoju as pro miskeli nio koralu kiemu, kur be 4x4 ir list nevertetu, pro senaja pilaite ir maluna, islendu prie sudegusio intercarso, nx nenorejau sviestis pilaites pr, o ten- kipishu kipishas Apsvaigęs avarija, ir mentu gal 3 ekipazai. aisku mane capt- sako is kur tu ten isvaziuoji ??? Apsvaigęs Juokiasiciuju pagalvojo, kad zakladkes mastyrinau Juokiasi masina apziurejo viduj. sako eee, vairuotojas geres! Cha chakrc 0.08 pripuciau Juokiasi sakau nieka nezinau, gal kramtoske taip paduoda Juokiasi Juokiasi Juokiasinx, man tai alco nebent kazkaip is kulinarines puses buna patraukia. kad normaliai prilakt, kazkaip nebesinori. ir pust nebesinori. rukyt cyzas eina nx kaip traukia po 5 metu nerukymo Apsvaigęs rodos paskutine cyza pries psvl uzbyckines

Anelka, Vorkutą pripiso cukierkos belenkiek,ana kur buvo nepalyginsi.

Variau ir prie lampėdžių jūros viaduko troikė e46 pacukinė išsitaškius, ant galinio lango ‘fake taxo’… jau buvo išvažiavę gelbėtojai ir troike traukė abt tralo, bet, spėju, šdasklaidoj pamatysit, bo įtariu lavonus Nežinau vairo pusėj iki pusės sulinde ties centrine stoike, kurios nėr, kaip ir visų durų nėr ir kitos pusės centr stoikės nėr Ufff nėr, nes turbūt gelbėtojai traukė žmogus… Nu bet seniai jau mačiau taip pzdaa Pavargęs

A, jau rašo Ufff m.delfi.lt/kriminalai/article.php?id=88928747

As sakau ne be reikalo seneliumbas negazuoja ant juodo agzfalto Bliamba,durniu daug ant kelio.

Sian kazkaip susimasciau apie gazavima,bet kol su ta šiukšle vaziavau,persesiu ant savo ubages,smegenyne atsistatys manau i vieta Cha cha

Čia ne juodas agsfaltas, bo nėr slidu šian ir ten tiesioji. Kaip dabar supratau iš delfio fotkės, tai pasatas nuo trasos viaduku nuvažinėjo, o troikė blūdino po kelią, bo ten tokia tiesioji 3-400m nuo šviesaforo… nu ty priblūdino fake taxi, gerai, kad be lavonų Ufff

Priduos likucius ,nusipirks babuina ir taps normalus pilietis. BludYt zjbs,bet ne visiems duota isgyvent ,subrest ir paskui su protu bludyt.