Popmundo - virtuali muzikos industrija.

Dar ir pasimatymuose galima užsidirbti?Nekaltas

ogo,ekskortas?Šypsena
daar visi 4 mano grupes nariai on,visi stebim pirma konca liveŠypsena

Padowanojo deymantine apyranke kurios kayna apie 300lt xD

Padowanojo deymantine apyranke kurios kayna apie 300lt xD.o ash jam nieko. Wa kayp pelnomasi

wa… ka tik uzsireginaw… nuo ko cia wiska pradet? ka daryt?? Užsispyręs

Skaityk temą nuo pradžiųCha cha

skajtaw bt ten wisi kazko konkreciaj klawse Nežinau o as esu lb ziopla ir nuwarius y ta zajda nk nzn 0 babkiu nzn ka daryt… gal kas nepatingesit ir wiska paajsknisit ???Nežinau

Sheyp gerewse tay pacey waykshciot, ziuret kas ka daro. Wykdyk mamos norus. Tayp po bishki gal pradesi gawdytis.
E.gal kas zino kiek layko yrashineti dayna uztrunka?

Community > Help

Man tai bent jau 2 dienas užtrunkaMirkt

Kurt dainą - galbūt, tačiau įrašinėti - tikrai ne Šypsena

Ai joo, visai sumaišiau su kūrimuApsvaigęsCha cha

Kad neuzdavineciau durnu klausimu skaiciau iki 1200 sio forumo zinutes,ryt pratesiuŠypsena,bet dabar pasidomesiu
1.Kodel kai ejau pagal mamos kvesta apsiprekint isleidau 144LT is 145?:confused:
2.Kodel su beveik visais zmonemis po pakvietimo isgert draugyste baigias,galiu tik izeistŠypsena?
Toliau,kokios perspektyvos Vilniuje,rytu bei apskritai europoje su Latino muzika,Vilniuje tik viena pavargusi latino club radauŠypsena,imanoma su siuo music stilium ka nors pasiekt?ar reikia keliaut man i Lotinu amerika laimes ieskot?Šypsena
ar geriau kurti grupe ar rinktis soline karjera?
toliau comunity,kokia itaka mano zmogelio karjerai gali daryti realus player,pvz,kad ir bangieciai?gali mane pakviest i koky solidu kluba komcertuot ir padet pritraukt ~pora simtu zmoniu?arba tapti mano vadybininku-prodiuseriu
Pirmas mano koncertas buvo katastrofiskas-5 zmones,viskas kas buvo daroma nepavykoŠypsena,na bent jau 53LT gavau,tai kiekvienam grupes nariui po 13ltŠypsena

O kas negerai? Visada išleidžia skirtingą sumą pinigų, šį kart išleido daugiau Šypsena

Draugystė nesibaigia, bendrauti galėsi kitą dieną. Kuo daugia ubendrausi, tuo daugiau skirtingų veiksmų galėsi daryt.

Viskas priklaus nuo tavęs pačio, įgūdžių dainų ir pan. Su kiekvienu stilium gali pasiekti daug, tam reikia laiko, noro ir užsispyrimo, ir aišku daug koncertuoti pasaulyje, o ne viename mieste.

Čia kaip pats nori, jei būsi vienas bus sunkiau, nes turėsi kurti dainas pats vienas, o tai atima daug laiko ir updeitų.

Pakviesti gali bet kas ir bet kada, o prodiuseriu gali tapti ir pats, tereikia nusipirkti knygą ir ištobulinti įgūdį.

Šaunu Valio

wa… pradejaw zajst ir kajp pwz nuejus y sporto kluba padaryt kad wejkejas sporuotu? kajp pasirinkt pagrindine ystajgos paslawga??

Įgūdžiai ir prioritetai/laisvalaikio veikla nustatyk “Dirbti su treniruoklaiis” veikėjas nebūtinai turi būti sporto klube Mirkt

Geriau jau būtų. Nebūnant mažiau % po update’o gauni.

???Nežinaukajp rejkai ka nors nusipirkt? paspawdziu ant parduodamo dajkto o td ismeta j0o nifo ir wiskas… kajp pirkt??

Mde…

City -> Pasirinkta parduotuvė -> Move your Character to this locale -> Pasirenki norimą daiktą -> Pasirenki norimą daikto kiekį -> Spaudi "OK" esantį dešinėje nuo daikto pavadinimo.

m…da,ziuriu su retesne muzikos sritimi problemu iskiloŠypsena,Vilniuje tik vienas pavarges latino klubas,Maskvoje-vienas,berlyne irgi, net pietu amerikoje tik po 2…o metall klubu tai pilnaApakęs,ar nesudaro jokios reiksmes,kad budamas Latino atlikejas koncertuoji tarkim hip hop klube?
Kiek pastebejau ir tarp bangieciu ner Latina atlikejuMirkt

tolkiau "Mano mama išmokė mane Žanras: Latin Music įgūdžio. Kokia ji man gera. " tai atitinka to zanro History knyga? kaip sita skila toliau tobulint?

P.S: Dirbu pas PUlti stroikeseMirkt,ir tik ka baigiau skaityti visa sita tema nuo 1 zinutesPavargęs