Popmundo - virtuali muzikos industrija.

Aš jau pasimokiau - 50 dienų kalėjimeCha cha

Ash db ten wisokiu nesamoniu primalu xD

Šaunu Gerai Mes jau planuojam antra world tour’ą Valio Reik pasiekt pozicijas kurias praradom per naują show system’ą Nekaltas

Sveiki

pradejau ir as vakar rimciau uzsiimt situo Menedzeriu

Esu 19 metu vaikinukas Linas Dementevas,gyvenu Vilniuje su mamyteŠypsena,15 valandu gyvenu popomundo pasaulyej ikuriau grupe(Latino) “MoveYourBody” kol kas joje as ir dar viena zmogu prisiviliojau,reikia dar ~3 zmoniu,siandien 22.00 Vilniaus Latino klube ivyks pirmasis mano koncertas,maloniai visi kvieciamiŠypsena,per vakar sukuriau 5 dainas,dabar jas tobulinu,gavau 3 patirties taskus ir uzdirbau 24$ muzikuodamas gatveje,o siaip dirbu valytoju Rasu kapinese uz 200$ per sawŠypsena
Laukiu kontaktu in gameŠypsena
C U

blemba viskam truksta $,net pries koncertas parepetuot negaliu:?

Grupė: MoveYourBody
Data: 2006-12-23 22:00 (liko 8 val.)
Vieta: Latino [VILNIUS] (Vilnius)
Vietos tipas: Klubas
Populiarumas: katastrofiškas

Būsena: Užsakytas
Parduotų bilietų: 5
Bilieto kaina: 6 US$
Bilietų skaičius: 500
Užsakyta nuo: 2006-12-22

Kol kas tik 5 parduoti bilietai,tikiuosi iki 22.00 bus daugiauŠypsena,beja nustatyta gera programa,turim mergina sokeja,kuri parodys neitiketina programaŠypsena

Xexexe. Man yky konco likus 3wal dar neywienas bilietas nebuwo parduotas. Susikurew dar 2 userius kad daryt pinigus. Nu tikiuos nepagaws manes xD

Mhm… Pradėsi knygas ar kokius kitus daiktus savo charui perdavint, tai tikrai neprigaus Juokiasi

Galim lankytis vienas kito koncertuose ir taip vienas kita populiarintumeŠypsena,pasakyk kur tu koncertuoji,taip pat nepamirsk ir i mano koncerta uzeitiŠypsena

Beja,jei uzsisakau grupes repeticijas tai visi grupes nariai turi buti tuo laiku toje vietoje on? nes kol kas sunkoka su ju buvimu online,jei taip ir toliau teks solo projekta regztŠypsena

joa galim bet ash l.a. gywenu. o tu wilniui!
ner bapkiu kad skraydycew kur nors. net uz ka jam’ui uzsimoket >.<
ish konco uzdirbaw netgi 3 litus. xDDDDDDDD

Blogai,ko jus lakstot po uzsienius,emigrantaiŠypsena,savoje salyje kurkitŠypsena,na pas mane vis 5 zmones yra,koncertas uz 6 valandu,bilietu kainos 6$…vis dar aktyviai tobulinu savo dainas,ir Latino topuose per 20 vietu i prieky isokauŠypsena

  1. Anksceu lietuwos nebuwo
    2.lietuwoj neprasimushi
    gal kas dar yra ish la?

Kur galima nusipirkt geliu? ar jas skint reikia? P.S. ieshkau grupes!

Pagrindai: Klavišiniai instrumentai 4stars
Pagrindai: Šoumeniškumas 1 star
Pagrindai: Manipuliavimas žiniasklaida 2stars

Eivardas shlapkauskas Cha cha

Laisvai galima,mazesne konkurencija ir tikiuosi Litovcu solidarumoŠypsena

Pabandysiu susisiekti,jei esi Vilniuje tai gerai
Linas Dementevas

jo vilniui

Geles reyk skint. Nustatyk kad skintu geles ir kokiam parke palik. Tada kol dienorashty parashys kad skyne geles nekeysk wietos

Raso tokio nera,paieskoje,matyt nick su klaida paraseiŠypsena

Jeee. Mane kazkas y pasymatyma pakwiete xD. Uzsidirbaw apie 200lt.