Pokalbiai ape maista ir ne tik. VER.2

kaimyne (dabar jau Angelas ) kai vistas laike tai ne karta maciau kaip vakarop lapiukas atbindzendavo paupiu Cha cha ir po mano langais trynesi- sedziu prie vitrininio lango tai prabego taip per metra net nekreipdamas demesio. Zmona irgi mate ne karta kai aCikeldavo ir i virtuve vandens nueidavo aCigert…

qrwa ant tu zodziu kiaune ar koks ten sermuonelis katik pro vitrina ziurejo Apakęs pirma kart matau , pradzioj galvojau kad katinas savo trasa fyzdielinaCha cha

bled su ta neringa cia vapsie tokia zopa!!!
px valdziai viskas, nieko nedaro, tik pzdiat daxyuja apie nieka. viskas baigia sugriut, kelio tuoj nebebus.Juokiasi
reikia karo!

O tai saudyt ten ju neleidzia?

Koks storasApakęs
As pries kokius 4 metus prie kaunuskiu per nakti sedejau, biski uzsnudau, pramerkiu akis, curva per kokius du metrus stovi ir zeme uostineja, kaip sokau, pagalvojau kad suo koksApakęsJuokiasiKaip taip nesibijo zmoniu, gal galvojo kad negyvas asJuokiasi Bet toks lapiukas nupiepes, kudas buvoLaimingas
O praeita rugseji su draugeliu irgi per nakti buvom, tai bled tokiu kazkokiu staugimu ar tai kui znajet garsu prisiklausem netoliese miske, net nezinau kas per gyviai ir kokius garsus leido. Deaugelis sako, gerai kad dviese, buciau vienas, tai rinkciausi manatkes ir fyzdinciau kujum is tenCha cha

Tai vakare jie dar nebuna islinde is sabakstynu…

sernai visa kaima suhujarino!

Kas cia yra?Nekaltas

tai as neseniai ir grizauJuokiasi
su proziku ant galvos tu *****u ieskojau, gal 15km nuejauJuokiasiJuokiasiJuokiasi

nakty sitie skylėbolaia isviso ant kelio tusinasiJuokiasi

nebent nakty … diena tai kuj neprigausi

bled vaiksciojau po miskus su macete, galvojau prigausiu koki hriaka.Kanda
kurwa kai sunervino urodaiJuokiasi

salcenykuose esu iki isterijos viena boba privedes, kai prasiau idet 3 kibinus, nuleke visa klykdama i sandeli, ieskot kas moka lietuviskaiJuokiasi visagine atomines valgykloj, tik pamatydavo mane irgi viena iskart kviesdavo, nes sako etat nemec pa ruski sprincipa negavaritJuokiasiJuokiasiJuokiasi

o bled koks riebus lapiukas, ne viena artura sugrauzesJuokiasi

misko katinas Ufff

a vuo ir jis- recidivistas!
https://ibb.co/31PpScq

nereikejo tau ten buvliu sodint Juokiasi

https://ibb.co/MG1S6Mm
Apsvaigęs

Ufff

taigi net sjenis rase kad prie tokiu kainuŠpyga

varyk styntu