Pokalbiai ape maista ir ne tik. VER.2

Spokai parskridoValio

tai kad cE turbut greiciau pamatytum zyda ravinti burokus kolchoze…

tai gal tranzas stroikese isidarbino?

Nu nezinau, negaliu pasakytLaimingas Kad salia terirotiroj su fura lenke atvaziuoja tai jau mate visi ne karta, dar tokia visaiFlirtas, panasiai gal 40 ar 45, bet bemurinant mergyckos tai dar nebuvau matesNeLaimingas

Gal ukrainiete kokia?

Siandien toki gan keista reiskini maciau. Kartais griztant is darbo buna kad elektrenu gatvej tenka sustot traukinuka per pervazele praleist. Ten salia jau nuo pernai buvo pradetas muryt toks ilgas pastatas ir raudonu plytu, kas ten bus koks autservisas ar kokios kitokios patalpos tai bbz. Atsilo, ziuriu siandien darbai vyksta, murina vel, kokie trys murininkai, ziuriu ziuriu,o gi viena merga murinaPavargęsPavargęsPavargęsAxujetLaimingas

buvau, ir dar dabar gal dar paleksim bet jau i upe Nekaltas

siandien prasukau pro viena ilankele pakeliui i darba vaziuojant tai jau lygis geras kad pavasarini liasTciu bandyt imt - reik po darbo kuria diena pristot…

o tu buvai?Aktyviai vis klausinejai apie kliovaJuokiasi

Varyk styntu plia…

Nevezy buvau praeita sestadieni, Nemune vakar, visurŠpygaŠpyga Kaunuskese tai dar kokiu puskarsiu pagavo chebra praeita savaitgali, o mes ne kliovo nematem, Nevezi zveju buvo kaip per atlaida, su vienu kalbejau, sake beveik nieks nieko nepagavo. Manau cia tas temperaturos svyravimas nakti ir diena p.isa prota, vanduo dar labai saltas.

ko tu prie tu kaunuskiu prisifisai,nera tau nevezio,nemuno?Gslu gale ties piliuona nera ledo

Nepatinka man kolchozaiNeNe

O tai prie akropolio ar aleksoto tilto nedubasina baltos ?

Kablukai, nutirpinkit nuo kaunuskiu leda, tiek iseiginiu nx bltPiktasPiktas

kaip suprantu jus be alkogolio svest nemokat/nesugebat ?

kablukas i smilkini iremtasJuokiasi

vatnykas supistas, uz nepriklausomybes atkurima net 100gr nepadareBlogai

Vienas siandien namie, pabuvom diena prie Nemuno, grizau, 17 val priedziau, uzsidejau filma, apie 18 kazkur nuluzau, prabudau 22, ka dabar veikt tai kuj znajetPavargęs But vasara, seniai su meskerem sedeciau.
Vaziuot kur pasivazinet, pabludytNekaltas Oras geras, bet vienam liudna, kam pasiulysiu is savu, tai nx pasius tokiu laikuJuokiasi

nea, kiaune, siandien alkogolio nevartoju Cha cha

gal ciupakabra?