Pitbuliai......

o aš skaičiau apie tokius atvejus, kurie kaip tik atvirkščiai parodo:
pvz dvyniai gyvendami kartu stengiasi skirtis vienas nuo kito, bet jei nuo gimimo jie atskirti, tai kai vėliau susitinka, pasirodo, kad ir muziką tą pačią mėgsta ir rūbus tokius pat nešioja ir sutuoktiniai panašūs ir tiek pat vaikų pasidarė…

[quote]
Simonas vardu Petras rašė:

O ka man daryt Baisu Pas mane toks namie begioja.Varau i spinta uzsidarysiuPavargęs

na matai ne as tokias isvadas padariau ir ne mums spresti ar jos teisingos,tos kriminologines teorijos gi rasiau kad buvo paneigtos,o paneigtos ne siaip sau,o moksliniais eksperimentais.Aisku genai visdelto turi itakos,bet dar svarbesnis faktorius lemiantis asmenybes formavima yra socialine aplinka.Na nepradesiu cia as visu tu isvedziojimu,nes visgi ne tas forumasMirkt
O kas link pitu seimininku tai nzn,cia atskiras klausimasMirkt

tai gerai,as ne siaip apie dvyniu panasuma kalbejau,o apie ta kuris domina kriminologija,t.y. apie asmens socialuma,muzika ir visa kita gal ir sutampa,bet as to neturejau galvoje.Tos mano aprastos teorijos,tyre ne panasuma muzikoje ar aprangoje,o polinki i nusikalstamuma.Ir veliau padaryti eksperimentai genetini paveldimuma paneige.Nes buvo irodyta,kad vienoje aplinkoje auge asmenys zymiai dazniau abu linke nusikalsti arba ne,nei skirtingose sluoksniuose aukleti individai(nesvarbu ar jie vienoda muzika klause ar ne).
Sorry,truputi ne i temaMirkt

Juokiasi viena kart pamachiau labai grazhu spanieliuka, bandzhiau prieiti- kaip puole Baisu beje pas mane kieme viena spanieli vedzhioja su antsnukiu ir griezhtu antkakliu, nes kitaip neimanoma, o sheimininkai ji auklejo normaliai, kaip ir betkoki kita shuni. Wat tau ir grazhuoliai spanieliai!!!

Juokiasi Nuo kada pitbulis yra didelis suo? Juokiasi (mano dieduko sargis irgi didelis ir atlepusiom ausim, sako kaimynas kad kovinis, bo vistas pjauna…) O ir apskritai noreciau jusu paklausti, kokius jau didelius skirtumus Jus matot tarp stafo ir pito?

stafai stabilesnes psichikos Šypsena ir jie pripazhinti FCI.

Taip taip zhones sako. Biski pakeisiu klausima savo: kokiu isorinius skirtumus Jus matote tarp stafo ir pito? Va bega sunekas, ausys kirptos, zabtai dideli… ui baijsu , a nea? Kaip cia dabar atskirt man: jei psichas tai jau pitas, jei ne-tipo stafas tada? ???

o del ishoriniu pozhymiu, tai ash asmenishkai ju neatskiriu Nekaltas

Šypsena Suprantu, darbo laikas baigesi, laikas namo eit ir shuniukui kaula duoti Cha cha

Betgi , kas chia smailus ant (pseudo-)koviniu sunu: kokie isoriniai skirtumai tapr pito/stafo? O gal nera ju… ? Idomu, kiek ish jumi atskirtu pita/stafa?
O gal jusu pirktas stafas yra pitas? O gal atvirkschiai? O gal misrunas…? Cha chaCha cha Idomu kokia misruno psichikos bukle butu? Cha cha

TaipTaip Teisingai. Ir tada, kai jusu kaimynas ( o gal parke sutiktas krutas bichas) sako, pas mane pitbulis grynas, ( o todel ir dokumentu nera, kad grynas, bo tokiem neaduoda Cha chaCha cha)(gali buti ish raudonos nosies vados serijos), belieka tuom tiketi, ir mazhdaug respect’inti shuni ir jo sheimininka. Juokiasi

as tai sunkiai juos atskirciau, o gal ir visai neatskirciauMirkt

aš nesakau jog tos išvados kurias padarė mokslininkai yra neteisingos. Jie darė tyrimus, jie ir padarė tas išvadas. Tačiau vienoje vietoje sakai, kad genai nedaro didelės įtakos, o vėliau, apibendrinant jau pasakei, kad genai nedaro jokios įtakos. Bet tai smulkmena Taip
Kitas dalykas, ar tų tyrimų rezultatai gali buti pritaikyti šiai temai? Labai taikliai pastebėjo Vilkonas, juk žmonių niekas specialiai neveisia. O šunis kruopščiai atrinkinėja ir tai daro jau daug šimtų metų. Įvertinus šunų reprodukcinius sugebėjimus, žmogui tai atitiktų tūkstanantmečius. Taigi, negali žinoti, kokie ten būtų tyrimo rezultatai, jei kelis tukstančius metų, būtų puoselėjama ir gryninama kokia nors žmogaus savybė.

Nu man pitbuliai nelabai patinka, bet ten kur parduoda gyvunus ten turi buti ir pitbuliai…Nekaltas

tu kogero mane ne taip supratai,as isvada apie sunis padariau kaip prielaida,ir niekur nepasakiau kad genai nedaro visiskai jokios itakos,tiesiog manau kad daug kas priklauso nuo seimininko,nes visgi nemazai visokiu "koviniu" bolonkiu ir kitokiu velniu priedusiu sunu pilni kiemaiTaip
o kas del tu teoriju tinkamumo sunims,tai as irgi nesakau kad jos tinka,sakau tik kad galetu buti pritaikytos ir sunims.
Bet visgi cia manau reiketu geriau su kokiais nors biologais pasikonsultuoti kaip ten su tais genai is tikruju yra,nes as visgi drysciau teikti kad pas sunis tai yra ne genai o instinktai Nekaltas na nezinau,cia mano nuomone,gal daug kas su ja ir nesutiksŠypsena

visiškai nesvarbu ar daug kas sutiks, ar ne. Jei nesutinka tik tam, kad nesutikti, tai jau jų problema. Man taip pat būtų įdomu išgirsti genetikų, ar bent prijaučiančių Nekaltas nuomonę Mirkt

Nuo tada, kai jį pradėjau lyginti su savo 5mėn škotu.Liežuvis

nu tai šitas ir taip aišku…
o dėl kokio nors genetinio paveldimumo nusikalstamumui, reikia, kad tavo p[rotėvių daugybė kartų būtų atrinkinėti tik linkę į nusikalstamumą, tada jis ir bus, o ne šiaip: genai panašūs ir jau, jei vienas linkęs, tai ir kitas linkęs… nors, kad vieno polinkis būtų susijęs su genais prieš tai neįrodo…o jau tikria kito polinkį…

vat būtent, kaip dažniausiai ir būna: paima tyrimus visai iš kitos temos ir pritaiko savo nuožiūra kur nori…

jei kas rasit isoriniu skirumu pasakykit ir man, nes bent jau kiek as zinau stafas nuo pito skiriasi tik smegenelemis…