Pitbuliai......

Pitbuliai…

Gal kas zino kur ir uz kiek galimetu gauti pitbuli?
Ir gal zinote kiek kainuoja, su dokumentais ir be dokumentu?
Laukiu atsakymu

Kaune

Seip apie tokius gyvulius Blogai apskritai neturiu geros nuomones Veee Veee, protingo suns tokios veisles nemaciau Ne
Labas

Veislė nepripažįstama FCI ir LKD, taigi, su dokumentais jų nebūna.

Pas mane sode kaimynai turejo,normaliai augino,o tas suo pradejo visus pjauti ir teko nusauti.

fui Veee bjaurus shunys Veee

Neseniai domėjausi kur įsigyti pitbulįLabas
Su dokumentais aiškuTaip
Kaina 3000 lt,kalė.
Jei tu dar nepilnametis,svajoji apie šunų pjautynes-tau neparduosGirtas
Jei atitinki norėtojo kriterijus kreipkis - suvesiuLabas

<Dziadass> kaip ir pilnametis. dokumentai nesvarbu, nes pjautynes kolkas nezadu dalyvauti… dekui uz info
man seip reikia suns…

pitbulis be dokumentu - granata be saugiklio Cha cha lyg ir viskas gerai, bet atsipalaiduoti negali.
Pritariu minciai,- nera blogu sunu, yra blogi seimininkai. Taciau istrigo vieno pitbulio seimininko posakis, kai musu sunys duko, o jis stovejo atokiau. Jo suo loja, inkscia, lyg ir zaisti nori. Tada seimininkas sako, - jis nori zaisti, bet pribeges pradeda pjautis… Nekaltas

Pritariu, kad nebuna blogu sunu, buna tik blogi seimininkai TaipTaip
Beje, pazystu viena labai faina pitbuli Cha cha Labai graziai sutaria ir su zmonemis, ir su sunimis Laimingas Pasaka ten, ne suo…Myliu

tai kas ten per pitbulis jei su visais gerai sutaria? Cha cha

gal su bulterjeru maiso,nes yra dar daug zmoniu neskirianciu situ veisliuMirkt

Visiska tiesa Šypsena Suo buna toks, kokiu ji padaro jo seimininkas Taip

nu as zinokit kai noriu tai bunu labai piktaPiktas bet mano sunys neaLiūdnas

Nesitychiju tikrai, bet vat man idomu pasidareNekaltas O kokius dokumentus gali tureti pitbulis? Koks klubas juos jiems ishduoda?Nekaltas

O va ir ne. Didžiąją dalį šuns elgesio lemia genetika. Jei pitbuliui genuose užkoduota, kad reikia su kitais šunimis ne žaisti, o pjautis, tai jis tą ir darys, kad ir koks išauklėtas būtų.

Vilniaus &quot;lietuvos rytas&quot; arba Marijampoles &quot;Suduva&quot;.Taip
Cha chaCha cha

Nu nebentLiežuvis

Būtent.
Mano kaiminystėje bičas turi pitbulį.
Kol buvo mažas - su maniškiu žaisdavo, šeimininkas jį auklėjo būtent taip, kad jis nieko nepultų, būtų draugiškas namų šuo.
Bet kas galėdavo namo užeiti, šuo jokių pretenzijų nereiškė.
Užaugo Baisu
Saviškio artyn neleidžiu, o ir tas šeimininkas nepataria.
Vis tiek prasimušė genai, kad ir kaip tu jį auklėsi Liežuvis