Pirmas bučinys

dar nesibuciavau bet nelabai ir noriu

ir truputy patwirkus ir padejusi ant wiskoCha chaLiežuvis

pirmas kartas…bucinukas…13metu…su tuo vajkinu jew buvau savajte ishdrawgavus…nuwazewom su motoroleriu y garaza ir tenaj pasibucewom(prancooozishkaj)…Cha cha
na…tej buvo su mano pirmuoju wajkinu…Šypsena su kuriuo dar ir dabar per yvajrius tooosus wysko boona…Juokiasi
ir krc…po to pirmo bucinio gryzom y kiema…ir mano kajmeeenas sako:"ir kajp?patiko pirma karta lajzytis?"…plia kajp geda tada buwo…Drovus Laimingas

Hah buciuotis taj nuo mazens… Ziurint apie koki buciny kali Girtas Jej ta paty paty tai 13 12 metu Drovus diskotekoj vyko Laimingas

Mmmm…Privertej prisiminti visus savo mylimuosiusCha chaO ju nemazhai…Visgi pirmas buchinukas ivyko kajp man buvo gal 11-12m.Nepamenu tiksliai.Bet atsimenu bonka zhaidemCha chaLaimingas

…hmm kiap buvau 14m…per viena toosoa…DrovusDrovusNekaltas

o as tik 14…ilgai buwau dar nebuciuota…o kodel klausimas tik merginoms?

[quote]
as nuo vaikystes labai daug buciavaus…ir mane buciavoCha cha
na o jei tas tikrasis tai nuo 15 Flirtas

Pirmas BUchkis taj buvo darzelyyy pasislepus spintoj su tokiu draugu Juokiasi Myliu
tada labaj man jis patiko ir ash jam… nu zodziu mejle mejle Širdis Širdis Širdis

O pirmas prancuzishkas taj jej nesumeluosiu taj 13 metu… Kaip pradejom taj 4rias valandas nesustojom Pavargęs Bet poto kaip geda buvo pazhiet i akis pamenu… Drovus va va pirmoz ishgertuves tada buvo… Buteliukas alews ir Girtas Girtas Girtas

ke ke ke , linksma viska prisiminti Juokiasi

tas tikrasis bucinys buvo kai as buvau 13 metu. jam buvo tada 16 ar 17. as ji buvau ziauriai isimylejus. o tas bucinys buvo labai labai ilgas ir tox saldus… mmm… prisimenu, kad buvo ruduo-rugsejo ar spalio menesis. susitikom jo mieste (as is kauno, o jis is siauliu). ir vaiksciojom. paskui jis pasiule nueit i toki nebaigta statyt nama. tai va. mes snekejom, snekejom…o paskui jis mane pradejo buciuot. dar dabar prisimenu ta jausma… taip svelniai ir atsargiai… ir dar prisimenu kaip as pasimeciau, nes nezinojau ka daryt. o paskui tik atsipalaidavau ir leidau, kad viskas vyktu savaime. mes buciavomes buciavomes buciavomes… gal pora valandu. buvo tikrai gera…

kaip pradziai tai normaliaiŠypsena

Pirma karta pasibuciawau 13 metu, kai sutikau draugauti su pirmu savo bachuru, jis mane apkabino ir taip suspaude…buvo nuostabu…Apkabinimas

kodel man atrodo, jog buciuotis yra be galo slysktu? Baisu

gal del to kad biski kvaila esi? Cha cha nepyk Liežuvis buciuotis yra nerealu MyliuDrovusFlirtasGirtas

:

:

:

xe xe…gera tema …bet kad rimtai su bernu nesibuciavau Ne Laimingas nebent per gimtadienius Mirkt xe xe

tokiu jau tikru tikru pirmu buciniu,niu jis nebuvo pirmas,bet pirmas toks kuris man nerealiaj patikoMyliutoks buvo uj…Niam niam14 man buvo watLiežuvis

Emm…Man buvo 12…Jam 17 Mirkt (jis nezinojo kiek man metu) Susitikom.mano pirmas normalus pasimatytmas…Pasedejom kavinej nuejom prie ezero…Po to pasivaiksciojom po miesta.Galiausiai js mane palydejo namo ir pabucavo…Wat teip…Nieko lebai idomaus. Cha cha