PIRKSIU M DNIEPR URAL zodziu opozita

Klausyk i tavo kinoteatra gal reikia kasininkiu?Turiu kialias kandidates.Biznis suklestesGeraiGeraiGerai
A ziurke?Labas

Zinai as moto remo dar neperdarinejau ,bet patirties turiu kitur.Todel man idomu bus pabandyti.Viskas daroma ,reikia pasidaryt konduktoriu.my niiscim liohkih putei

Cha chaCha chaCha chaCha chaCha cha

aha tinka, tik surask patalpas,kokiu 100 kvadratu, kad galeciau viska eksponuoti…Cha chaCha chaCha chaCha chaCha cha

Kas turi IZ priekini litnyka su stabdziu sistema?

nu tu ziuriu optimistas…Cha chaCha chaCha chaCha chaCha cha
laiko klausimas:ar ilgam uzteks parako?Cha chaCha chaCha chaCha cha

Parako uzteks.Laiko klausimas neaktuolus.Pradejau vazineti nuo 85 ,dabar uzmetes -buvo gonkes.O dabar griztu prie tacku

Gerai

nu sorry…as tik nuo 87 prdejau su motu vazinet,tai cia ne lygis manau,eh,galvojau busiu kietas…Cha chaCha chaCha chaCha cha
kad prie motu grizaj taj geraj,svejkinu,tik labai arsiai isirovei…Cha chaCha chaCha chaCha chaCha cha
nu o as tai atvirksciai,tik daba i gonkes…NekaltasNekaltasNekaltasNekaltasNekaltas

Kad nelabai jau ir arsiai.Jau kokiu 10 metu neturiu savo moto,taip kad taves matyt neperspjausiu.O gonkes buvo ant keturiu ratu.
Tai ar ileisi i savo garaza ha ha ha ha …

Ziuriu remai turi kainas dabarCha cha va pries menesiuka gera galejau atiduoti uz dyka nes kieme vaizda gadino.O tai dabar supjausciau ir ka nors padarysiu as is jo ,gal meniska statulaJuokiasiJuokiasiJuokiasi

Va dar prisiminiau kad garaze grazei sudetas dezele uralo motoriukas tik galvu deje nera,reduktoriu gal dar rasciau ir …turbut viskas,pokol nepasiknisiu giliau nieko nesiulauCha cha

nu mataj, ne kiekvienam lemta mano garaza pamatyti....kiti prasosi paziureti...Cha chaCha chaCha chaCha cha....he he

[/quote]

ZIURKE o tu pardavinek bilietus
Labas

[/quote]
okaip tu galvoji, is ko as gyvenu?Cha chaCha chaCha cha

[/quote]

Zhinau is ko - ish vaiku…
Cha chaCha chaCha cha

ha ha ha

Filosofai mano tel 865057505.Po savaites gal greiciau bus pajungtasLabasLabasLabas

acioo KietasKietasKietasKietasKietasKietasKietasKietas . Pas mane ant izo aliuminine zvaigzde ir dantukai jau nudyle ar galima ka nors padaryti ir ar gali padet man???

priekine ar galine ?

Galine o tokios ash tikraj niekur nerasiu rejkia shita daryt gal gali padet???

zvaigzdutes daromos labai lengvai,px ar aliumas ar gelezis, is aliumo dar lengviau,pats gali pasydaryt,Cha chaCha chaCha chaCha chaCha cha
statai pora alaus kabake,ir paaiskinsiu…Cha chaCha chaCha chaCha chaCha cha

Ziurkee aishkink tada ziuresim del alaus KietasKietasKietasKietasKietasKietas

nieko neboos…Cha chaCha chaCha chaCha cha
aliuinines geriausia daryt is D16 duralio lydinio, bet galima ir is kito,nes jos faktiskai sezonui, ir sudyla,jej nori ilgam,darai plienine…ŠypsenaŠypsenaŠypsena
turiu ivairiu zvaigzdziu,rejktu parinkti,bet ir aliumo nesunkoo pasidaryt,kaj su izais ziede vaziavo,tai dare kas sezona po pora zvaigzdziu,nori suzinot kaip-laukiu kvietimoo i kabaka…Cha chaCha chaCha chaCha cha

OK ziurkee pakalbesim prie alaus Alus tiek jau to ŠypsenaŠypsenaŠypsenaŠypsena ka man gajla geram zmogui ŠypsenaŠypsenaŠypsenaŠypsena AlusAlusAlus