PIRKSIU M DNIEPR URAL zodziu opozita

Turiu originalu K-750 rema be dokumentu gali pirkt papigei atiduosiu

Ir turiu daug detaliu jei reikia krejpkis i mane viska pasakysiu :):):):):):):):):):):slight_smile:

gaditsa reiketu zviltelgti i visa tavo turta,galim susitarti kur ir kada

nu visu tu neperziuresi nes i garaza ieiti per jas neina as viena karta bandziau ten kasko jieskoti tai nelabai radom ŠypsenaŠypsena

dar prisiminiau turiu labai reta uralo(miliceisko) rema jau pervirinta,uz kokius $$$ galesiu perleist…Cha cha
nu jej pirksi tai galim nors ir rytŠypsenaŠypsena
bet jej nepirksi nieko, tai uz paziurejima pinigus imsiu,uz klausimus irgi…Cha chaCha chaCha cha
tinka?

Remas domina ,ir siaip reikia info.Kur tave rasti?

Mane gali rasti mircoj kanale #serifai

Jei duosi 30 lt pasiimk ta rema man jis tik vieta garaze uzima Šypsena

JEI as uz visus paziurejimus mokeciau babkes tai lochas buciau,reikalas tavo ziurke rodyti ar ne

Jei nori paziureti rema rytoj apie 4 busiu lajsvas gali man namo pasukt ir susitarsim kas ir kaip ŠypsenaŠypsenaŠypsenaŠypsenaŠypsenaŠypsena mano namu tel: 2161334

GERAI ryt susiskambinsim

statau savo perpjauta dnepro sedyne kad nepaskambins

nu mataj, ne kiekvienam lemta mano garaza pamatyti....kiti prasosi paziureti...Cha chaCha chaCha chaCha cha....he he

p.s.statau sulinkusi voztuva kad nesiryz paziureti mano garazo…KietasKietasKietasKietas

Gali duoti prisikt ir savo zvejybine deze priedoJuokiasiJuokiasiJuokiasi

taj va Rocket skmbink rytoj viska susitarsim KietasKietasKietasKietasKietasKietasKietasKietas

ZIURKE o tu pardavinek bilietus
Labas

jei tu nieko pries pas kambinsiu dabar

Skambink ŠypsenaŠypsenaŠypsenaŠypsenaŠypsena

okaip tu galvoji, is ko as gyvenu?Cha chaCha chaCha cha

jej susiruosei pats perdarinet rema,tai nevarg,jej nesi to dares,tik sugadinsi,nera ten taip lengva kaip atrodo,imk geriau jau padaryta mota,bus paprasciau!
ŠypsenaŠypsenaŠypsenaŠypsena