PIRKSIU M DNIEPR URAL zodziu opozita

PIRKSIU M DNIEPR URAL zodziu opozita

Reikia pigaus "supuvusio sugriuvusio lauzo"opozito.Chebra siulikit viska as atsirinksiu.

[O MAN REIK NAUJU

turiu toki pusgyvi, atiduosiu uz 2000lt,biski perdarytas…Cha chaCha chaCha chaCha chaCha cha
va cia foto: http://motokrik.narod.ru/dnepr.html
is kaires i desine trecias,virsuj,biski sakes prailgintos…Cha chaCha chaCha chaCha cha

karoce as us pora bonku vaderos dakalsiu sita paciam virsuja kaireja ten kur su raudonu megstiniu sedi bet karoce turi ant staigio mastyti tai va karoce ziurek kaireij paciam virsuja su raodonu megstiniu http://motokrik.narod.ru/dnepr.html

Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha gggg… Lileiki Šypsena)))))) Kietas Kietas

tarp kitako ten ne megztnis o raudoni marshkiniai Cha cha Kietas Liežuvis

H lileiki variantas priimtinas.Kokios talpos bonkes.Ir kada galima paciupineti mota?Galiu ir siandien

nu nenorit nereikia

Klausyk gal ir marskinius ar megstini pridesi?

KAS sake kad nenorim ,as rimtai

as manau kad tu rimtai

Jei tau patinka issikalineti PIRMYN, chebra ir jus prisidekit.O ciainiko reikia rimtai ,kilo siokiu tokiu minciu.

ha ha ha ha jumoristai…Cha chaCha chaCha chaCha chaCha cha
o rocket ziuriu kietas,taj sakau ,pirk mano lauzeli,kam tau bleido…Cha chaCha chaCha chaCha chaCha cha

ne roket tu pagalvok toki moca us pora bonku tai jau butu mane senai i durdoma uzdare beja jis ne mano o djblade jis ten prie jo jau kaskur metus zaliuoja su patobulinimais Labas pajuokavau Šypsena Šypsena Šypsena

tiesa galiu pasiulyt iza us 200 lt bet tau netiks nes reikia opozito

Ziurke tavo lauzelis per brangus.Paklausisiu kitaip kas turi rema?

as turiu rema, ir dar daug daug detaliu…Cha chaCha chaCha chaCha chaCha cha
uz 400-600lt galiu tau orginala pasiulyt,gal net vaziuojanti…Cha chaCha chaCha chaCha cha
o detaliu turiu kokiu tik sirdis geidzia,ir orginaliu,ir tiunintu,tu tik $$$ parodyk…KietasKietasKietasKietas

o as turiu du ratus nuo dnepro likusius generatoriu 12v ir dahuja sudegusiu 6voltu generaatoriu ir dar turiu sedyne dnepro perpjauta per puse ir dar turiu tevyne lietuva nu karoce ir paksa prezidentu turiu