phaeton


phaeton

ant dienu du draugeliai pasieme tokius, abu 5.0 v10 Cha cha apie 40 smotu… Nu vaziuoja tai smagiai taip visai… Trauka atrodo geresne nei mano cl500 Cha cha ir sanaudos padoresnes, mieste apie 15ltr. siaip zjbs aparatas, vidus i taurego uznesa ziauriai, tik kad dureles darinejas kaip golfe su trenksmu tokiu… tokioj auto jau pritraukejai galetu but duru… ir aisku dauguma maiso juos su pasatais, ipatingai mano merga Cha chaD

nzn kodel bet is isores tai toks perauges pasates Drovus

Gerai

cl500?

draugelis ieskojo a8 arba 7er ar dar kazka… ir pasieme faetona… nu man a8 mieliau atrodo, taip jaunatviskiau… o sitas toks solidesnis faetonas uz a8… Bet a8 neturi tokio galingo dyzelio 5.0v10… vien del variklio galima butu pirkti faetona… Dabar ziurejau kazkur autopliuse rodos buvo 5.0 v10 tdi baltas… va is balto tai butu galima ispaust gera vaizda, su standartiniu baltai spalvai imidzu - jods stogs, black chrome r20 ratai ir langiukai Šypsena

Cha cha rado buda, kaip pasigirt Cha cha

juodos spalvos po dr002 miesta mėnesi tampiau 3,2 litra automata. už gera kaina buvau paėmes. Šeip +/- kasdien tokia nenorečiau, kura sanaudos miesta 13 -15 L, ner labai baisiai. bet … Yra ir geresniu pasirinkimu už tokia kaina PVZ. Renault Laguna naujoji Gerai

youtube.com/watch?v=TpYu0A3kYCA

qrmis, ka pasigirt? kad turiu draugu kurie iperka tokias masinas? Juokiasi pfff Blogaikraujus, nu teko su nauja laguna vaziuot, ka as zinau… logiskai aisku imciau geriau laguna, nes pigesnis islaikymas, mazesnes degalu sanaudos ir t.t., bet jei pvz dirbciau firmoj, kur apmoka ir degalus ir remontus, sakytu ar 2012 laguna, ar 2003 faetona, tai klausimu net nekiltu… Laimingas

Rafi, tu net tokios elementarios frazes neirauki… vargas vargelis Cha cha

rhcpepper jauciu ubags stalones *gėjus*ino Cha cha o siaip zjbs jiem, reklama kokia uzdalyvavo ir vazineja su nauju faetonu Cha cha

qrmis iraukiu as viska, bet tiesiog geda man net is tokios kvailos tavo minties vartytis Cha cha

VW ir tiek…

mtm bimoto Gerai

pagal viska,tyliausia auto visose klasese Nekaltas

ir uz pati bentley, pagal kuria buvo kurtas faeton? Cha cha

siaip dizainas patrauklus, taciau kai man teko bandyt 5.0tdi tai buvau pasiurpes ir nesupratau uz ka ten moket tokius pinigus Veee Baisus

is 3 - a8,7 ir fajeton,imciau fajeton Apkabinimas

jauciu kad 760li geriau valit, o vaziuoja ne ka prasciau Cha cha