phaeton

bentlio duomenu nera,bet ka teko ziureti,tai pas sita geriausias rezultatasautoweek.nl/autotest/1394/volkswagen-phaeton-50-v10-tdi-4mo tion

autoweek.nl/autotest/2350/bmw-530d-high-executiveNors pastaraji karta,situ nebuvo Juokiasi Apkabinimas

valit tas motoras visai px , bet nx toks motoras… nei ekonomija nei labai jau ziauri trauka, na lyginant kad gali nupirkt 5l bendza kuris bus tikrai smagesnis Taip nzn gal ten ta masina buvo uzdrosta kuria as bandziau, bet nx, r17 ratai o vaziuoja kaip 2golfas, sakau gal cia ijungtas vaziuokles sport busena na sukietinimas, tai zmogus sako ne ne cia jau minksciausia Cha cha zjb galvoju… siaip variklis irgi gan grubiai veikia, problematiskas ir gana brangiai remontuojamas, vidaus apdailos medziagu kokybe irgi nuvyle… kietas plastikas, stringancios detales… na WV lieka volksvagenu…

Nu tikrai nevalina Ne Blogai youtube.com/watch?v=pEbu-2tlAps

siaip tai 5.0 v10tdi pigiausias dyzelinis, t.y. pigiau nei 3.0d O kas geriau traukia ar 5.0tdi ar 4.2 v8 tai neturi kilti net klausimu. siaip vaziuoja minkstia, plaukia kaip laivas, trauka ant 5.0 tikrai ispudinga… nezinau asskicker ka tu ten bandei Cha cha

Juokiasi Žliumbia Juokiasi

tai reiskias bentlis irgi kaip 2golfas vaziuoja Taip

rafi px man tas faetonas, buvo laikas kai norejau toki jamt is BRC ir atiduot savo e65 aniems, bet kai pabandziau ta masina tai likau nesuprates uz ka ten tuos 55t lt moket…o jei tau ten kazkoks stebuklas tai sveikinu ir dziaugiuos uz tave man tai ten didesnis pasatas ir tiek…

keista,kad su r17 kaip golfas,teks deti stokinius…R15 Cha cha

nzn gal ten vaziuokle susi.pisus ar kas bet tikrai labai kietai vaziavo, siaip toks jausmas kaip su sportiniu bolidu buciau lekes… Juokiasi

nu kurmis asilas

blinda>dar sokinesi i akis,siusiu atostogaut…emocijos kaip ir nurimo,o ir ne tavo reikalas,Q ant Rflt bande uzdavylint…taip kad nesikisk…kas liecia Q…siuliau tau atvaziuoti,pati tave atvezu iki jo duru,kad istaskytum morda…gi norejai Cha chatikiuos supratai ka norejau pasakyti?

asskicker siaip faetonas uz simiora minksciau vaziuoja… o del ekonomijos tai paimk faetono 4.2 benza jis mieste 20 kapoja, o cia 5.0 galingesnis dar ir ryja maziau…

nepatiko man i viskas

tai i brc visi suveza siukslyna, ko nebeiseina ikist per auto+, todel ir masinos vargeliai Ufff

nu nagli siauliu spekuliantai,atvesk ji pas mane Juokiasi