Perku, keičiu GSM telefoną. Klausimų ir patarimų tema.

siulyciau ka nors su windows mobile. Gali atrodyt, kad kitur galimybiu daugiau- bet taip nera. Tikrai.

ar verta pirkt 8800 scirocco

pas mane tapati situacija tik suma iki 600lt

domintu nokia e51 e52 e55 naujas/naudotas…

Perkelta is temos:
http://www.biteplius.lt/lt/2forum.showPosts/758914.463-=(290931629

Nezinau, kiek skirtum pinigu siam reikalui. Is naujesniu modeliu tikriausiai butu per sunku zmogui priprast. Siulyciau SE K850i.

Tai kad ash ten net nlb ta kamera naudoju… ;]]] tik retai kaip sauna y galva pasinaudot. :]] o siaip tai music,netas,programos, ir sms… viskas daugiau nieko nereik:]

nu bet cia juk labai nuo tavo noru priklauso Nekaltas
e950 turi geresne kamera, bet 6233 turi 3G

samsung e950 ar Nokia 6233?>

na, reiks sakyt kad daugiau damoketu Šypsena jei ka, tai ir su tuo simtu mainyciau Mirkt b**** nemate Cha cha

jeigu telefonas ne Symbian, tai kam mokėti tokią kainą?
Kas svarbiausia tau telefone? Surašyk pagal kriterijus.

Jei rusiškai supranti įmesiu ( tik rytoj, nes šiandien neprieisiu prie kompo) rusiško telefonų apžvalgos tinklapio nuorodą. Ten neblogai aprašyta viskas.

Sveiki,man labai pasiseke kad sugedo mano telefono blykste todel bite dbr grazina pinigus.prasau parokomenduoti koki nors nokia gamini kaina apie 1300~.Man paciam visai nieko nokia 6500 slide jo privalumai,trukumai?Šypsena

Sveiki.

Samsung J400 vs J700 vs J750

Neradau atsiliepimų apie šiuos modelius, o turiu pasiūlymą iš Omni pasirinkt vieną jų. Realiai jis bus naudojamas versle - gal turite kokių nuomonių?

pasiemiau samsung j750, 1.3mp nu lygtai pusetinos kokybes nuotraukos gaunasi, taciau jus man pasakykite kaip tas nuotraukas perkelti i kompa? yra ten rodos bluetooth, o kaip per ta bluetooth perkelti fotkes i kompa? ar gal per kokius infraredus? ar jau butinai kazka reikia pirktis telefono prieda koki, nu tipo laida ar dar kazka kad iseitu persikelt i kompa viska?

Strošnas tas f250.

beja gal kas zino ar klaipedos omnitel salonuose yra samsung f250 modelis?

Tai va galvoju imti si telefona ir kaina maza ir telefonas atrodo neblogai, taigi klausiu jusu nuomones apie si aparata samsung f250: http://omnitel.lt/?m3_lt$205592_11496_92765_394761

Tai n95 geresne narsykle? Uz 4h einu pirkt kazkurioCha cha

Reiktu jusu nuomones Šypsena Turiu iPhone naudota ir siulo keist man ji i n81 8gb pora sav naudota dar su cielkom ir garantyja telearenos +300lt ar verta kaip manot?

del ko nenori?nepasitiki visai?