Perku, keičiu GSM telefoną. Klausimų ir patarimų tema.

ziurint ko tau reikia is telefo,jei dirbsi rimtus darbus ir reikes programu,tai imk manau e50,visgi symbian,ojei siaip tai ir 6233 gera Šypsena

esu paprastas vartotojas… ypatingom programom nesinaudoju… tik kaip su N6233 polimerine baterija… Kalbama, kad ji per greitai užsilenkia nei paparasta Lion…

kas tau sake,kad polimerines baterijos greitai uzsilenkia?polimerines baterijas naudoja daugelis SE modeliu ir nieko apie tai nesu girdejes.

8 men naudoju polimera ir nieks nesilenkia

supratau… vadinasi man geriau tiktų N6233… ačiū visiems skaičiusiems ir pasisakiusiems…

tik pries pirkdamas gerai ji paminkyk,kad paskui nenusiviltum Taip

kodėl turėčiau nusivilti ? tai pasakykit minusus…

pagal mane jis tai neblogas variantas.kazkas turejo is cia esanciu nariu ir 6233 ir e50,atrodo GiX

visgi imciau e50. rankoj puikiai guli, plonas, lengvas Niam niam

jau senai su polimerais duoduos… jokiu nesamoniu… nesamones su jais gali darytis, kai saltyje jie ligau pabuna… tada maziau batarke laiko

as irgi rinkausi e50 (nors 6233 galejau geru 100Lt pigiau gaut)… kodel? vis delto MAN symbianas yra didelis privalumas, be to isvaizda, konstrukcija, dydis - viskas super… o 6233 man is tikro baisus Veee (dizainas kaip levu 6020, 1110, 1600, 2600), tad pagalvojau, kad 1,5-2metus (tiek man vidutiniskai tarnauja telefonas) nenoreciau tureti toki telefa, kuris man negrazus, kad ir su geresne kamera, greitesniu meniu ar panasiai…
taciau, jei kazkam 6233 grazus (bent pakenciamas), jei reikia 3g, bet nebutinas symbian, tai 6233 geresnis modelis (geresne kamera, didesni meniu sriftai, ilgiau laiko batarke)

sveiki, padekit issirinkt kuri telefona pirkti ar samsung z400 ar e900 ar SE w810i? seip w810i nelabai noreciau nes nesenai turejau w800i tai jie panasus… labiau renkuosi tarp e900 ir z400 kuris geriau???

tarp siu telefonu dar iterpsiu samsung d600… noreciau kad argumentuotumet savo atsakymus jei galima… Dar vienas klausimas kuris is ju visu geriausiai fotkina ir filmuoja??? w810i atmeskim…

Na suprantu kad W810 po W800 nesinori, bet W800 i Z400/E900 ar D600 pasikeisti sprendimas idomusNekaltas… Telefonai is tos pacios kategorijos ir skirtumai daug maz minimalus…
Nenoretum apie K800 ar N73 pagalvot. Gal koki telefona su operacine sistema ?Labas
http://www.mobili.lt/lt/telefonai/sony_ericsson/k800i.html
http://www.mobili.lt/lt/telefonai/nokia/n73_music_edition.html

Fotografuoja - W810/W800 (cia is tavo duotu telefonu)
Su filmavimu visiem cia jiem ne rojus… Nekaltas

Reiktu -

Mp3, MCC (arba telefo atmintis, kad nebūtų 4mb), laikytu bent 2d, neatlenkiamo (tinka paprastas arba su slide).

Kainą iki 300LT.

Nebutinai naujas turėtu būt.

truputi padidinus limita, galima ieskot k750
arba nokia 6230
na k700, ten 40 mb, be atminties kortos
motorola e1 koksnors

sveikuciai gsm inzinieriai, ka gero pasakysit apie samsung galaxy pro b7510??? noris telefono su qwerty iki 600lt Nekaltas kokios alternatyvos??? nokla e5??? gervuoge kokia??? aisku yra htc cha cha, bet jau nebeisipaiso i kainos ribas Niam niam

paimtas tas galaxy pro, tai, ka galiu pasakyt- qwerty ir androidas valdo Myliu

http://www.mobili.lt/lt/telefonai/nokia/1800.html pats telefonas tiek. Juokiasi

Perku neveikianti/sulauzyta/nepataisoma iPhone 4 arba 3GS.
Tik pilnos komplektacijos.

Su pasiulymais i PM.

iphone 4 32gb new. 2000lt

860081606