Penele/Vaikinas uZsieny...

Neteko Ne Nekaltas

Man ir atrodo tejp… tik nuo paciu zmoguciu viskas priklauso Taip Laimingas

Beje visu klausiu o pati nepapasakoju… Teko turet vajkina ish Italijos… bet… VIENA DIENA Baisu Baisu Nu zdz kita diena isvaziavo namo Žliumbia Taj tajp ir gavos… O kazkajp nesiskambinam ir nesusirashinejam visaj Ne Nežinau

mano sirdukas uz 1000 km gyvena… Liūdnas

Mano uzh 2500km Žliumbia O kur kokioj shaly tavo ??? Nekaltas

Nekaltas

Taj jau tikriausiaj Arabiukas Taip SU jajs ir man teko rejkalu turet.,… Tie taj karshti tikraj Cha cha~

nye Cha cha

draugauju Cha cha ,su waikinu is anglijos,atstumas ne mazas ,ir metu skirtumas ne mazas Cha cha,bet kaip man tai px… Lee, I love U Širdis Drovus Apkabinimas Cha cha

Kiek kartu buowot susitike ??? Cha cha~ Laimingas

ishtikruju lb sunku myleti kazhka kuris yra toli nuo taves Taiptokiom mejlem nepritariu,cia lyg saves kankinimas nes dazhniausiaj-jos bajgiasi vienodaj… Nežinau bet shirdzhiaj neisakysi ir kartajs lengviau kenteti negu nematyti mylimo Angelas

pritariu Nekaltas Cha cha~

sirdukas? Cha cha1000km? pamirsk Mirkt

Xe mano uz 2500 bet nesiruoshiu pamirsht Cha cha~ Liežuvis

nu neteko… Nekaltassiaip mano vaikinas yra is vln,o as is klp,tai kazkas panasaus… :confused: bet jei butu is uzsienio,butu blogiau Pavargęs

ple… Nežinau yra kazkox rusijoje… tik wakar iswaziawo, taj pzdc sawijauta dabar… Liūdnas niu bet jis lyg ir ne wajkinas mano… aj krc ilgut ilgutele istorija… Nekaltas

Pazystu toki is Turkijos kuri turboot isimylejau Širdis Girtas ir jis sake kada nors atvaziuos i Lietuva Girtas~

As ir labai levaj jauciausi , kaj mano vaikinas isvaziavo namo y italija o as jo net nr nebuvau paklaususi Žliumbia Bet poto draugyte man pasake jo nr… Cha cha~ Apkabinimas

visi jie taip sako Cha cha o tu tai tik tikek tikek …;D

vaikeli tokias kaip tu jie sex turizmui vezasi Kietas atsigauk tau tik 15…