Penele/Vaikinas uZsieny...

Penele/Vaikinas uZsieny… Nežinau

Ar teko draugauti su uzsenieciu/uzseniete ???Is kokios salies ???kaip bendravote ???O gal tiesiog antroji puse buvo isvaziavus toli ???Ir ilgai nesimatete ???Ar neisnyko mejle … Juk visdelto atstumas gali daug ka pakeisti… NežinauLyg tais tokios paty temos nebuvo … Radau biski panasia bet netokia Liežuvis Taip kad nepeekit perdaug Cha cha~

draugaut? neteko, bet drauge dabar draugauja su egiptieciu ish prancuzijos… Na kaip suprantu, jai dabar nelabaj… Mano vaikinas norejo ishvykt y norvegija padirbet, bet man pasiseke ir jis neishvyko, nes susirado darba cia… siaip laukciau… meile kaip ugnis, jei ji silpna, vejas ja uzhpus, jei ji didele, vejas ja tik padidns… Mjau… ŽvaigždėSpreskit patys Nekaltas

idomu kaip reiketu bendraut su kiniete Nekaltas Cha cha

labaj paprasta… Kuno kalba Nekaltas

sunku butu Nekaltas

Teko draugauti su vaikinu, kuris išvažiavo į Ispaniją. Meilė išgaravo maždaug po pusės metų. Pradėjo mažėt skambučiai, laiškai, galų gale atsirado naujos simpatijos Myliu

nemoki kiniskai? Nekaltasjuk #@$$^@# ir viskas aisku Cha cha

gerai kai salia taves zodynas kinu Nekaltas as tokio neturiu jeigu susipazinciau su kiniete paskolintum zodyno?

Jioa… apie mejle taj tejsingai paasej Taip Laimingas

laisvai Mirkttik mestelk zinute kai prireiks Cha cha

ok Cha cha gal zinai kur kinieciu paneliu galima rast? Nekaltas

Chili kinijoj paieskok Taip ten vajkinu daugiau bet ir paneliu rast turetum Cha cha~

Taigi Kinijoj Liežuvis~ Cha cha

gera mintis Nekaltas reikes nuvaryt paieskot

tu man siulai pesciam iki tos kinijos eit?

Sekmiaus Cha cha~

autostopu Mirkt

Juokiasi Cha cha~

nedekosiu, nes dar paskui nesiseks Cha cha