Penele/Vaikinas uZsieny...

kas cia juokingo? gi 2 panos nuvare taip Nekaltastiksliau ne i Kinija o i Japonija Mirkt

Zinau kad ymanoma… bet biski sunku boot turetu… ilga kelione Cha cha Mano draugaj y ispanija autostopu nuvare Laimingas~

per 3 metus? Cha cha

Apakęs Apakęs Cha cha~

per 3 savaites gal… o gal per 2 Nekaltas

tu skiri Ispanija ir Kinija? Nekaltas

nu tiek jau to… pabusiu as be tos kinietes… Cha cha nenoriu autostopu varyt iki kinijos Cha cha o dar geriau, einu miegot Gerai Cha cha

Šiuo metu draugė užsienyje (ten gyvena, ten susipažinom), kad ir netolimas užsienis, alia vistiek… Šypsena Jei ką, tai Latvijoj… Kažkodėl baisu, kad silpnos ugnelės vėjas neužpūstų (© Juoda_katyte)… Bet yra ir kiti žodžiai, kad atstumas meilę tik stiprina… Pagyvensim - pamatysim…

vo Geraimintis! Alus Cha cha

pazystu nemazai zmoniu is kitu saliu bet tik labai maza ju dalele pamatau in real Šypsena

Neteko. o seip tai… manau nieko gero Ne Blogai

o jei dar nebuciuota tai is vis Cha cha

neteko.

visko buna… mano drauges bachuras buvo i anglija isvares pusei metu, kai grizo tikejos, kad viskas bus ok, bet suzinojo, kad ji davesi vos ne su visais…

nebuvo nei vieno is siu atveju Ne

Mano berniukas gyvena Lietuvoj,o ash dabar jau Anglijoj… Liūdnas

neteko,bet turbut sunku butu… Nežinau

Juokiasi Pz… Cha cha~

Uj tikriausiaj paciaj isvaziuot dar skawdziau Nežinau Liūdnas

su uzsienieciais kaip ir nieko neturejau Nekaltas…bet i uzsieni buvau as isvaziavusi, kuriam laikui pagyvent, (zinoma antroji puse nenorejo, kad neatsisakciau tokios galimybes, tad apie neisvykima negalejo but ne kalbos), antroji puse liko cia Lietuvoj, man grizus niekas nepasikeite, buvo tas pats kaip ir pries man isvykstant, nebent tik tai, kad buvo begalo pasilgta vienas kito…daug kas priklauso nuo paciu zmoguciu, jei jie leis, kad tas atstumas jiems apkartintu gyvenima, tai taip is ties ir nutiks… Nekaltas