Pedsakas

Matau, kad perėmėt MrC ir Kostios bendravimo manieras Gerai Cha cha

Matau tame didesnę dalį savo kaltės, neneigsiu - nesusilaikiau ir prisikabinau. Cha cha

Auri, tau nera skirtumo kai tau tiesiogiai bloga daro ir netiesiogiai galbut kazkada padarys? Kad be draudimo vazineju, tai tikrai niekas neturetu pykti, jei as pasiskaiciavau kad man pigiau moket baudas ir uz avarija, nei draudimo imoka, kodel tureciau ja moket? todel kad valdziazmogiai liepia? man jie px, valgyt neduoda, todel dejau ant ju skersa.

tai kad rafio komentarai isprovokuoja dora, sazininga, mokescius mokanti ir tvarkingai gyvenenti dalyvi užsipulti ir izeidineti iš urvo islindusį bet vaizduoajnti turtuoli pilna maskuolisku/bahurisku panetkiu kita dalyvi Juokiasi

Tai jo jo, pagal tokią logiką tai ir kontrabanda gerai ir mokesčių nemokėti yra super. Tu be draudimo važinėji - okay. Tai ko nervuojiesi, kai kažkas be TA dūmindamas, kaip traukinys, važinėja? Cha cha Jis irgi pasiskaičiavo, kad jam taip geriau. Cha cha“man jie px, valgyt neduoda, todel dejau ant ju skersa.” ← norisi, kad tokios logikos žmonės emigruotų. Cha cha

Auris, jis buvo emigraves ir deportuotas atgal

Tai va ir turime, ką turime. Cha cha

blia,nu niekaip nesusiskaiciuoja rafi man,kad apsimoketu,kai draudimas metams 150lt Skaitau

Tu skaičiuot nemoki. Cha cha

youtube.com/watch?v=kJNU2dJq18knebespykit Linksmybės Linksmybės Linksmybės

Tai gal rafinuoto mašinų net nedraudžia ??? Cha cha

dr, kai turi kokias 4 masinas iskarto, ir visos neuzsilaiko, tai gal ir pakainuoja draudimas Cha cha

kas kad neužsilaiko, pardavei ir nepanaudotas babkes ant kitos užkrovei. šiaip tai esu kelis kartus motociklininkus pavaišinęs juodais dūmais su 530d Cha cha o lengvosios kiek niuchino dūmų užsklandą, tai išvis patyliu. Būdavo visą dieną ramiai trinu, namo važiuojant pokšt per gazą ir nesimato nieko per veidrodžius Cha cha

bet perekupaujant ir dirbant iprastas darbo valandas, tai netureciau laiko tiems lakstymams po draudimus ir panasiai, nebent internetu draustis arba koki sestiorka idarbint Cha cha

Cha cha

cia h u j n i a , as su savo mersu A170, jei uzspausciau ismestu toki juoda duma, kad matomumas butu 0 Cha cha

Raflis, blia, kaip koks azijos aviganis ant trumpo lenciūgo… O Auris, taip išeina, tas švelnus pūkuotas kačiukas, kuris žino lenciūgo ilgį ir azijatui prieš snukį fakus rodo Valio

Cha cha