Pedsakas

Rafli, ką reiškia “sąlaga”? Cha cha Dar pamiršai pridėti “lizinginis valkata”. Juokiasi

auto.plius.lt/skelbimai/porsche-911-3-4-l-kupe-coupe-1999- benzi nas-3562076.htmlkaina, spalva Gerai Gerai ratai Blogai

mane sestadieni kazkokie barygos norejo auklet. Paplepėkim Juokiasi Linksmybės getuose tryniausi, is pardes kiemo isvazineju, ir kazkoks ant bmw, nu su visais tais atributais- nike, kiepka su kazyrioku, cepura, kaip tais uzsuko, kad nebetilpo ivaziuot. Cha cha ir pzdit kazka burna po nosim. Cha cha prasidariau langa, sakau cio pzdish urodas nx? tas lipt is masinos, ale pamirso, kad prisiseges, po to atsidarinet duris, bet neatsidare jam. krc palaukiau kazkiek ir nuvaziavau. po to ziuriu, gi ble atsinesa is galo, lenkia visus per autiko juosta. Linksmybės nu ka mislyju reik ne kieman varyt, o i kokia stajanke, bus strele. Cha cha tai tas ant siknos sedi, vaziuoju ziuriu kur cia uzsukti. alia galvojau shuganu as ji, is dureliu kindzala issitraukiau, ir per langa iskisau. Juokiasi Juokiasi pzda, kai kale otmarozkas per stabdzius, nusuko apsisukinet. Juokiasi Ufff Valio

shift, pavargęs šitas, kaip už tokią kainą. bent jau taip pažįstamas kalbėjo.

shift, pirk Gerainaktibledas Juokiasi Juokiasi

O ne taip yra su lizingu Auri? Dar pasakyk kad ir ne pripersta ES komisijos petaka emei? Juokiasi

ratus op ir pakeitei, nemanau kad ir sitie realybeje prastai ziurisi

55 gabalus op ir išleidai Gerai

nakčiau, tai čia kaip taisyklė, mane vienas budulis irgi grėsmingai rėkė, kad primuš prie Mandarino, kai iš kačialkos kiemo nachališkai lendančio nepraleidau. Cha cha Cha cha Bet, kažkaip, nelabai primušė. Cha chaAš tai išvis nesuprantu tų aiškinimųsi jėga Cha cha Koks tikslas? Cha cha

dr002 kokia cia nuotaika kai rabotat nada Cha chaO siaip, viskas man ok, bet ziauriai nervina kai turi ta ismetima uostyti, ten gi toks sh iseina kad jomajo, jokie filtrai nepades, nebent katalizatorius vietoj salono filtro isidesi.

Ir vistiek kova baigtųsi nuovadoje rašant pareiškimą Juokiasi

Raflinuotasai, tikrai ne pripestą ES komisijos pitaką pirkau ir važinėju su juo nuo 0 kilometrų pats. Tai? Cha cha Vėl bandai man įkąsti ir pasirodai idiotu? Cha chaIr taip, automobilis priklauso bankui. Ir ką? Man nuo to blogiau jaustis? Cha cha Cha cha

kodel bankui?

AS tai suprantu, ir net laaabai suprantu tuos aiskinimusis Cha cha (geras jausmas Cha cha Cha cha, adrenalinas kala, mintys prasvieseja, sirdis dauzosi Apkabinimas Valio Cha cha), su jais reikia ju kalba, nes dazniausiai tik ant pontu bando jamti, ir axyujelina, kai tie ju pontai negroja. Cha cha jeigu vejasi, pulti zada, nu as tikrai nebus taip, kad nesiginsiu, ir jei i mane kesinasi, as ginsiuos belenkaip. Cha cha

Rafi>tai bbi ka ten dirbi…as sian prasipisau puse dienos ,rysiu sulinukus tikrinau,atidarynejau 24 dangcius ir ziurejau,kaip visuose talkso vanduo ir kaip skesta kabeliai…krc siuolaikines statIbos Gerai Valio

Aš tau kandau? TU pats didžiausias bangos kandis PiktasAš ikasti nenorejau, man px ant taves taip pat, kaip ir ant to kad važineji EK pripersta ir dar lizinguota mašina. O vat tu pats, išvis nipadelu čia prisikabinai prie manes, aš papasakojau istoriją o tu iškreipei ją savaip ir pats žodžiu bandei įgrusti mane už nieką i duslerką, nu tai jo, aš bandžiau įkasti ir pasirodžiau idiotu Gerai Antras česnakinis Gerai

“pats žodžiu bandei įgrusti mane už nieką i duslerką” Cha cha Cha chaTaip, Rafli, aš prie tavęs prisikabinau dėl tavo arogancijos ir laikymo savęs viršesniu, kas liečia tuos pačius išmetamuosius dūmus ir sovietinius automobilius. Labai laiku citata įmesta. Todėl jau nesupyk ir neverk, kaip maža mergaitė, tai analogiškus pvz. pritaikau ir tau pačiam. Cha cha Aj aj, kaip aš tave skriaudžiu. Cha chaAš asmeniškai važinėju tuo, kuo važinėju - man užtenka, nesiskundžiu. Nei aukštinu, nei demonstruoju. Cha cha Ko tu čia putojiesi? Nu lizinginis, nu? Cha cha Aš suprantu, kad tau dabar abydna, kad nepataikei su tuo EK projektu, nu būna. Cha cha Paverk kamputį, negalėjau aš laukti 9 mėnesių be automobilio, reikėjo greičiau. Nebūtų reikėję, gal būtų ir EK. Tik čia man nuo to blogiau būtų? Cha cha

Nakčius Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Auri, ne apie kazkoki dieduka pencinika su ziguliuku eina kalba, o apie vidutiniska masina, kuria tingi susiremontuot, ir tiesiai uzkisa po nosim ir **** tapke. Aisku zmogus uz vairo ■■■■■■■ ir nesupranta, nes jei suprastu, tai net tu man taip nedarytum, nes cia yra zema. Virsesnis as nesijauciu, bet ir pats niekada taip nedaryciau.

Tai tu pagalvok, kokius nuokrypius nuo normos pats darai, prieš kritikuodamas kitus. Aš ir be draudimo nevažinėčiau - nes taip “žema”. Cha cha Ir čia tik vienas pavyzdys.