Pedsakas


Pedsakas

Kai dave topkiu, tai net nevaziavau. Argi cia normalu? Piktas

no smoke, no power

pasak milicijos - normalu. Tokiems TA neatiminės, nes nėra būdo užfiksuoti taršą …

pries technikini gazoje

As tai nx irgi nevaziuoju paskui toki šūdą kuris dūmus leidžia. Pamenu viena karta sau ramiai antra juosta važiuoju šiek tiek greičiau, nei tie kur pirma, ir tik rast iššoka *gėjus* su kažkokiu lavonu dyzeliniu priešpat mano nosį, na ten avarijos nebutų tikrai buvę, bet esmė kad **** jis kokso ir dūmais apsipylė tiesiai man po nosim. eina nx kaip susinervinau, uzblokavau lodoriu, norėjau sustoti nx ir sukišti jo tą snuki jam i vamzdi ir pagazuot, kaip kad maxui iš šiaulių darė, bet *gėjus*tas nesustojo Kanda Piktas

aham, pastebiu as tokius daznai paskutiniu metu, kur kaip uzdegta padanga rieda keliu, galetu greiciau rast teisini buda susidorot su debilais.

noro tik reikia, nebutina visko matuoti skaiciais, gali buti ivesta samprata “akivaizdziai didele tarsa” ar kaip nors panasiai. Lietuvoje jau praktikos yra su samprata ir daznu teismu argumentu “pareiguno zodziais netiketi nera pagrindo” Cha cha

Tai kai nusikaltimas Apakęs

Kad kitus auklėti, pats turi būti “be nuodėmių”. Aš už važinėjimą be draudimo norėčiau veidą į duslintuvą sukišti ir pagazuoti. Cha cha Cha cha

blia rafinuota kaip nesunku isvest is pusiausvyros Cha cha

jis daugiau sneka nei daro Juokiasi

Tai gal jis ant salono filtro pataupė, kokią moterišką kalgotkę užtempė, kad lapų į saloną nevarytų ir tiek. Cha cha

Juokčiausi, jei Rafliui koks RR užkištų ir išsakytų tą patį, ką jis apie Žiguliukus. Cha cha Cha cha

as tai visada atsimenu Rafinuoto padrezo video Gerai

Auri, gali bandyt sukišt tik žiūrėk pats į nigerį nepavirstum. O šiaip tai nx prie ko čia tas draudimas, galesi kišt kai tavo ahujibitilna pitiora su pezu perpisiu ir tepsiu slides. O kol niekam blogo nepadariau, išgraužk

Buvo juokinga istorija kai slyva autostradoje pirmoje juostoje tokią ne vaikišką dūmų uždangą paleido, tai aš spustelėjau, kad greičiau pravažiuoti. Juokas tame, kad “zalitel” ant inkilo dūmuose. Cha cha Fotografiją gavau, veido beveik nesimatė. Cha cha Bet 50 LTL per daug gaila nebuvo. Drovus

tai auriui siaip visiskai pajabat,tepsi ar netepsi slides Cha cha…ko norvuoc toks rafi,gi pavasaris,oras geras…man isvis kazkaip nuotaika nuo pat ryto Gerai

Auri, jei toks pat tenisininkas sąlaga su RR užkištų, tikrai daug nepasakytų Juokiasi

Rafi, nesinervuok, nereaguok taip jautriai. Cha cha