Pati nuostabiausia pradžia...

Pati nuostabiausia pradžia…

O vistik santikiuose tarp vyro ir moters pati nuostabiausia pradžiaFlirtas

Galima ir pratęsti neprasčiauTaip.

Tu teisiTaipbet kaip butu geraiGeraijei ir pabaiga butu grazi ar jos visai nebutu(kol mirtis mus isskirs)

Dėja su pabaiga buna liūdniau,bet viskas mūsų rankose,merginosMirkt

Šią vasarą buvau tarnybinej komandiruotej Paryžiuje.Mano palydovas buvo jaunas žavus Žanas-Pjeras.Diena dirbau o vakarais vaikštinėdavom su Žan-Pjeru po Paryžiu. Patikėkit, tik prancužai moka taip elgtis su moterimis.Mes kalbėjomės apie viską,jis visiškai nebuvo įkyrus ir nuobodus. Jis buvo toks galantiškas ir linksmas…Rytais visada laukdavo manęs su puokštele svaiginančiai kvepenčių gėlių,mes gerdavom rytinę kavą jaukioje kavinukėje prie Senos upės ir kievieną dieną prasidėdavo puikiai.Jis visada pastebėdavo kaip man tinka nauja suknelė,kokios gražios mano akys… atrodė jis skaito mano norus,nes vos tik apie ką nors pagalvodavau jis pildydavo mano norus kaip burtininkas.Tiek nuoširdaus dėmesio niekada nesulaukiau nei is vieno vyro…

Kaip grįžau į Lietuvą mano vietinis draugas buvo taip užsiėmes,kad pavelavo pasitikti mane oro uoste.Paskambino man tik vakare ir pasakėKandaš atvažiuosiu pas tave,atvešiu mėsos,tu paruoši vakarienę išgersime šampano…Nebenorėjau jo matyti tą vakarą,ir kitą vakarą…daugiau išviso nebenorėjau jo matyti.
Vyrai,ar jus žinote kokios spalvos jusų mylimųjų moterų akys?Kokį patiekalą ji labiausiai mėgsta?Kokį gėrimą?Apie ką ji svajoja?

O man tai pabaiga fainesne Juokiasi

Tarp kitko ASneTAVO, o kieno tu Cha cha?

tai zan -pjeras gavo ko tikejos? Kietas

Rusijos poetas Robertas Rozdestvenskis rase: kiekvienas svarsto pagal save ir sprendzia pagal savo pasileidimo lygi. Lietuvoje sakoma paprasciau: kiekvienai vistai savas dilgelynas ir savas grudas. Svarbiausia tarpusavio santykiuose netapti pragmatikais. Tai naikintu visa romantika, o jau tada- nebebutu skirtumo tiek tarp romano pradzios, tiek ir jo pabaigos. Jos niekuo nesiskirtu ir priklausytu nuo nuotaikos.

Jeigu tiketi tuo,ka raso kitoje temoje,tai vargselis Pjeras tik veltui laika gaisoJuokiasi

zanas-pjeras zinojo, kad ji tuoj isvyks, todel jam buvo tai eiline komandiruota mergina,(aisq ko sieke) matyt jis su visom toks, idomu kiek jam merginu reikia lydeti ? geras darbas ir as tokio noreciauTaipMirkt

Pasvajok, panorėk ir praeisTaip

pasvajojau, panorejau…nepraejoLaimingas

FlirtasO koks tau skirtumas?Šypsena

Kaip manai,ar jis tikrai to tikėjosi? Na bent jau neparodė tai akivaizdžiai ir įkyrei kaip tai daro vietiniai boyfriand’ai

Oi, is to aprasymo prisiminiau viena sena istorija:
Mano bendradarbe sutiko karta ( na taip netycia ) olanda, kuris jai, na, is karto taip, eme ir patiko. Taip
bendravo jie su tuo uzsienieciu pora metu ( kartais susitikdavo ) susirasinedami…
Ji pastoviai, garsiai svajodavo uz to olando isteketi, kone alpdama, pasakodavo, koks jis nepaprastas, paslaugus, mandagus, na… beveik visai toks, kaip ir "Pjeras"…Cha cha, ir nera,zinoma, ne ko lyginti jo ne su vienu "apkiauteliu" lietuviu.Baisu
Taigi, neuztesiu: istorija baigesi tuo, kad "nuostabusis" prisipazino, jog niekada negaletu jos vesti, nes yra… gejus.Apakęs

Kodel nera tesinio su Zanu-Pjeru? Paryzius ir Vilnius juk ne taip jau toli, kodel jis neatvaziuoja? O dar yra kiti budai bendrauti - e-mailas, telefonas…

aha, teisingai pastebejai
as uz ja milai numirciau - TEGUL TIK JI NEREIKALAUJA, KAD AS GYVENCIAU