Paskutine daina...

Paskutine daina…

Kernagis - Musu dienos kaip sventes Gerai ar kasnors panasaus
Gal ne tiek man ji patinka, kiek aplinkiniams nuotaika turetu pakelti (tikiuosi)

Black - Wonderfull life Aš nekaltas

Pritariu… Gerai

G&G “Vokieciu gatve”Kietas

Tik melodija, be zodziu…
Aisku, tfu tfu tfu

Espen Lind - life is good…

Siaip kadangi per laidotuves viena daina visa laika neskambes, bet taip tai daba kazkodel “veza” nickelback’u daina hero…o siaip noreciau kad skambetu rock’as punkrock’as jazz or smth like that…jokiu britnieniu, lopez nei minouge

Dido
o del visa ko tai pfiu pfiu pfiu

nightwish - sleeping sun Šypsena

ui ash radiohead’us priverschiau paleisti Cha cha, kad visiem depresooxa uzeitu Cha cha
ps. ir man jie patinka Mirkt

J LO albumas (visas) Nors nelabai man norisi apie savo laidotuves galvot, peranksti (nors niekas neapsaugotas).Nustebęs

Galetu skambeti pvz: Metallica - nothing else matters
Nors geriau draugai gitarą iš dūšios pabrazdintų. Ka nors tokio lyriškesnio. Kad visi apsiverktu. Man tai jau vistiek bus…
Alus - už ilga gyvenimą!!!

as tai noreciau, kad paleistu koki
BUSH- Jesus online per kokias bent jau 1kw kalasasGerai, kaip tik butu

Galbut DELFINU “Dangus” … Aš nekaltas
Ten dainuojama: “As skrendu, skrendu… toks nezemiskas lietus…” Nustebęs
As taip pat isskrisciau kazkur ten ir palikciau si kencianti pasauli… Liūdna

Moby-porcelain
Bon Jovi-it’s my life
ar smth…o shejp mirties labeusej bijeuNustebęs

RADIOHEAD- Exit music jega Mirkt

Visa kompakta noreciau kad klausytų "Goriačiaja ruskaja dvadcatka"

The Cure penki gabalai: Same deep water as you, Prayers for rain, Plainsong, Trust, Apart…Liūdna

del dainos tai nezinau.gal noreciau kad skambetu wanderwall-just more.o aplamai noreciau kad i mano karsta idetu visa kompakta G&G sindikato.nors linxma butu Šypsena visus lavonus prikelciau turbut Cha cha ir dar vienas mano laaabai didelis noras-karste tureti mobiliaka Šypsena gal ir keista bet as to noriu i tiek Liežuvis paskambinciau draugams ir papasakociau kas atsitiko Cha cha (joke)