Paskutine daina...

As tai noreciaw dvieju dainu…
Viena sielos ramybei, nes man ji labai patinka “All stars - Perfect day”
, o kita uzleist taip garsiai, kad grabas drebetu, Prodigy, kad ir ju naujausia gabala “Baby’s got a temper”, arba kanors is Sepulturos repertuaro…

As tai noreciau kokios nors ramios, svelniai lyriskos…
Pavyzdziui ERA “Angel”…per tokia daina ir numirti butu gera Gėlės

tele bim bam - nakteles ziedai

jou per pety 3 kartus ir i stala BUM…shiiap nenoreciau kad raudas raudotu, o noreciau, kad grotu ant viso garso Rainmonn "Supergirl",

o kad nepabostu ta pati tai galetu dar uzleisti ir Bob Marley “No woman no cry” arba kokia “Musu dienos kaip svente” ir Olive “Miracle” Gerai

ir isgertu wisi is vienos Taurė mano megstamo geraloCha cha bet idomu ar kas ivyktytu mano valiaŠypsena

Prie Miracle dar prideciau You’re not alone Gerai
“You’re not alone, I’ll wait till the end of time
Open your eyes - surely it’s plain to see…”

Pvz, Enigma - Return to innocence

That’s not the beginning of the end
That’s the return to yourself
The return to innocence…

Gėlės

nu ne, sito jau butu per daug. Taip ir isivaizduoju zmogeliukus prie mano karsto traukiancius Albino balsu: “ajaaaajjaaaa ajajajaaaaajajaajejejeajaa”… Cha cha

Na na Cha cha

Matai, jau kuri laika jauciuosi labai sventa (I really do Mirkt), ir sis jausmas inspiravo toki stulbinanti pasirinkima Cha cha

Bet as dar ne velnio nemirstu ir artimiausiu metu nesiruosiu Piktas

Nesinervink, Shirshe77, o tai tikrai kvapa ishleisi. Bus liudna, ale nepergyvenk, mes tau padainuosim apie “sugryzima i nekaltybe”, jei taip sita problema pribalelino Cha cha

NORS IR NELINKI ,BET GERIAU ISVIS APIE MIRTI TEMU NEUZVEDINEK…Nustebęs

Dar noreciau Keistuoliu “Debeseli, debeseli”… Cha chaGerai

Kaip neuzvedinet tokiu temu…O gal ko nors ish musu ryt jau nebus…Liūdna
Reik zinot kokia paskutine daina uzhdet zmogui ishkeliaujantAš nekaltas
Pats asmenishkai noreciau,kad per mano paskutine kelione skambetu Metallica - Nothing Else Matters,arba guns’N’Roses - Knocking On Heavens Door…ar kazhkas panashaus…

therion arba apocalyptica, jokio (arba beveik jokio) teksto tik muzika

ale jus ir liudit…suprantu mirtis…bet as noreciau kad man mirus zmones ne liudetu o linxmintusi.iskeltu koki amziaus toosa Cha cha as tikrai neboociau laiminga jei savo mirtimi priversciau liudeti daugeli zmoniu Nustebęs mirties nei vienas neisvengs ir visi tai zinom.padarykime kad mirtis butu ne gedulo laikas o linxmybiu Šypsena mirtis - dar viena proga pabaliavoti Cha cha (P.S.nepagalvokit kad as kokia sadiste ar pan. bet paprasciausiai i gyvenima ziuriu kaip i dideli baliu)

Geriau trumpai ir lengvai numirti nei ilgai ir sunkiai sirgti…Nustebęs

turbut MUSE “hopelessly” arba “blackout”, gal BAUHAUS “Spy In The Cab”, but who caresm tada tai jau tikrai butu nesvarbu Nekaltas

labai noreciau, kad skambetu naujuju lietuviu - “9 danguj” arba HIM’aiTaip bet ir as del visa ko tfu tfu tfu…

isiklausykit i klausima, KOKIA NORETUMET, KAD SKAMBETU MUZIKA AR DAINA, PER JUSU LAIDOTUVES. Šypsena Šypsena