Pasijuokim kartu :)


Pasijuokim kartu :slight_smile:

Kaina tai Kvankt? autogidas.lt/honda-civic-turbo-sedanas-1989-0121844311.htmlp.s. Bet pigiau ir neatiduosiu Drovus

Ufff

nu nx isprotejas tu kazkoks vapse Cha cha

Dabar pasidėjau ragelį prieš save ir laukiu lavinos pasiūlymų Valio Juokiasi Juokiasi

Vau! Kvankt? Ufff

Kad išprotėjęs - tai seniai aišku Kietas Skelbimas irgi tokiems pat išprotėjusiems Juokiasi

pasiūlyk doktorui keist į fauliną, jis Hondom prijaučiantis Apkabinimas

nzn ant kiek beprociu reik but kad uz tiek pirkti Cha cha 2000lt nemokeciau Cha cha

taigi taip sau ruosei, ar del malonumo, bet kam tada parduot,ar del uzdarbio Nekaltas Mirkt

O kam man jį pardavinėt pigiau? Valgyt neprašo, toks kėbulas su metais kainos tikrai nemes, sukišta į jį turbūt net ir nemažiau nei ten parašyta Šypsena Atsiras durnius kuriam reikės - paims ir už tiek. O pagal statistines civic’ų kainas - už jį net ir trečdalio kainos negalėčiau prašyt ŠypsenaNebijokit, nesu tiek trenktas, kad tikėčiaus nors vieno skambučio dėl jo. Bet stebuklų irgi būna Mirkt

tau situ ratu nereikia Cha cha atiduok geriau man Cha cha

axo - Man visas malonumas - konstravime. Tas pats buvo su ctr’u ir su koviniu - tam tikru momentu norisi pradėt kąnors naujo (kas šiuo metu greičiausiai būtų kasnors rwd). Užsidirbt iš tokių mašinų - neįmanoma, tai uždarbis - tikrai ne varijantas Šypsena sugalvojau nesamoningą sumą, tegul kabo. Greit kaip visad išimsiu jį iš skelbimų ir toliau konstruosiu Cha chaBurned - Žinai, tau net ir už tuo 15k neatiduočiau, tai apie ką kalba? Cha cha

vairas solydziai masinai nes nesiziuri visiskai cia

Tai palauk, o kodel dujos nepaminetos? ar isimsi?

Proteinas - Dujos šiuo metu nepajungtos Šypsena Tai ir nefiguruoja skelbime Šypsena

bet matosi Klasta

Juokiasi Geraio siaip tai liuks Gerai

82kw su turba?

GarH - Niekaip neprasisuku ant stendo (programa yra, tik daryta gatvėje, pagal wideband’ą - viskas gut). Taigi skelbime 82kw (nebursiu iš oro)