Pasijuokim kartu :)

toks eksliuzyvas o su dujom Cha cha

o turba realiai pajungta, ar kaip dujos?

vairas ir ratai Gerai

Rafi - O kas blogai su dujom? Šypsena Nelygis? ŠypsenaGarH - Turba nerealiai pajungta Cha cha Viskas tvarkoj, važiuoja neblogai Šypsena Su turbo jau gerą mėnesį važinėjų - jokių problemų Šypsena

Beje, kadangi ir tikiuos kad jo niekas nepirks, bus galima ruoštis žiemos darbams, o sekantį pavasarį jis iš garažo išvažiuos jau truputį rimčiau važiuojantis Mirkt

dziza dujos lygis, nes pats su jom vazineju. Man tavo parduodama masina yra kazkoks gaidys ant ratu ir tiek, nu tiesiog golf2, ar civic lygio neisizeisk, bet cia mano nuomone, o suprantantiem, tokiem kaip tu tai kazkoks eksliuzyvas, ir rimta masina, bet nesuprantu jei masina rimta, 89metu gimimo, visa sutvarkyti isciustyta, tai kam i ja dujas det, juk ji nedarbui skirta, o pramogai, pakazuchai… cia tas pats kaip i koki 70metu mersa ikraut dujas… as nors ir spaudziu kiekviena centa, bet nedeciau, nes su juo daug nevaziuoji ir jo verte del nevaziavimo auksta laikosi.

siaip tai cia ir yra kiviks Nekaltas Cha cha

Chmmm…na cia reikia tikrai labai isprotejusio zmogaus Mirkt

vairas kokį vertingą retro automobilį visai papuoštų

Rafi - Iki tol, kol jis nebuvo pakazūchai ir savaitgaliams skirtas kibiras - jis man buvo kasdieninė transporto priemonė, kuri mane veždavo iš taško a į tašką b. Nuo tada dujos ir likusios Šypsena

Cia, kaip ir su maniskiu lotusu. Metams begant nenuverteja, bet rast pirkeja… Cha cha Kietas

atsitrenktu koks mopedas taigi vietoj uzmustu pati…

civic lygio Juokiasi šian prie hannerio panašus važinėjo. su bbsais tik.

kainyte tai joooo… skelbimas tai tas pats kad as jos neparduodu Cha cha

Su tokiom masinom lb baisu vazineti. Pazystamas turi chuligana atciustines iki nzn kokio lygio vazinejo vazinejo ir viena diena senis is salutinio uzkiso jam subakijo ta chuligana. Ir kai pamate jog draudimas uz remonta paskaiciavo vos 1500lt kazkur ciut nepasikore jis ten Juokiasi