Pasaka apie chameleoną

Na va Kolianai Cha cha Ir tu žinai kas yra žydiška kaiušinienė? Apakęs Cha cha Esu nustebęs Cha cha, pasirodo, kad Šalom Juokiasi

Xe, xe Cha cha Pasitraukė jo didenybė (Ni)ekis, atsirado jojo advokatai, kad šnekėtu vietoj jojo Juokiasi. Mat, šuudus savo rankom jam zapadlo graibyti, geriau, akd kiti vietoj jo tai padarytu Cha cha Pažistamas braižas Mirkt

gal tu ir supranti apie ka čia kalbi, aš tai ne… Cha cha bailys, tu Xamlo Cha cha

Ne dlia srednix umov suprasti Cha chaO šiaip, žinoma, kad bailys Cha cha Juk jo dide(Ni)be nepakaltinamas Cha cha

Nu as irgi nesuprantu, jau butu 5 kartus pasakes ir dar tiek pat pakartojes… O dabar dar kazka ir as turiu zinot… Zinau tiek, kad asmeniskai prasiau Ni atbanint ir prasiau nesivaidyt abieju, visos IP vingrybes man paslaptis Nekaltas

Axa Cha cha Čia kiek suprantu, tie “nepilkieji” driežai… Cha chaNa, ainu aš į “pilkąsiąs” mases Cha cha, toliau parinti “elitą” Cha cha

Nu viskas aišku… Xamlo pasirieti yra malonumas Blogai… Matyt jaučiasi “važnas”, pabuves TRUMPAM driežo kaili Cha cha O gal net ir kažkokiam pasitarime slaptam sudalyvaves Apakęs Cha cha Flodink, flodink toliau, Xamlo, tau tas geriausiai sekasi Mirkt

…zajabis gyvenam…yra savi , ir yra priesai…kaip senais gerais laikais…

Veee Veee Veee…apie šliužus kažkokius. Bent jau apie kokį erelį būtų

Xamlo kodel elgiesi kaip neshcia krva? Kox padlishkas plebejishkas najezdas ant Nikolsono. Norejau palikti Banga ale neturiu tam teises. Neturiu laiko daba.

Būk geras, gerk Sprite, būk savimi,o ne supyystų klonu ar marijonete… Turėk savo žodį Mirkt

Aš esu driežas, esu šliuzas, esu “naujokas”. Nesu “senbuvis” bbd ant jūsų, ir man nuo to gerai Taip. Auga naujoji karta. kuri meetinasi, turi savo nuomonę. Ir man px kas jus ten tokie, senas, nupezes politikas šneka apie savo supyysta sperma ir myyžlus, o jus alpdami jam plojat iš susižavėjimo, na ir plokit, o mes jau čia, mes nauji, mes diktuojam slygas, nes tai yra mūsų gyvenimas ir mūsų banga Mirkt

…cha,cha…jau tada kai xamukas pradejo moderuot as itariau kad jis serga, dabar pasitvirtino…paskaitykit idemiai paskutine xamlo zinute sioje temoje, ar cia sveiko zmogaus kalba ?..viskas aisku, ir zydai pasirodo gali isproteti…

Xamlo gerai parase Gerai

…pasirodo ta liga uzkreciama…

Pritariu, nupušę kalbos apie ***alus ir visa kita yra BlogaiO štai kieno yra bitė+… Nekaltas visų tikriausiai kurie čia būna. Kam ji nepatinka tie turbūt išeina. O kurie liko, turėtų būt dovolni

…vaikigaliai jus nezinantys kaip parodyti savo isskirtine pseudo reiksme…komsomolcai-aktyvistai…

Jei norite suimituoti virtualia visuomenes karikatura, tai bbs gausis. Cia truputi kitokie desniai. Xamukas atrodo apgailetinai, spiegiantis kox tai Nekaltas Cha cha

kun cia snekat!? naturat kuo dirbti ka nusisnekiniejat!? Veee

…itta misa est Angelas