Pasaka apie chameleoną

Pasaka apie chameleonąNekaltas

…vieną kartą 30+ džiunglėse… …gyveno chameleonas Nikodemas,jis labai mėgo mainyti savo spalvas ir turėjo dvišaką liežuvį,kuriuo medžiojo užsižiopsojusius,negudrius,arba meilės šokį atliekančius skėrius ir kitus vabalėlius…kitos driežės šnibždėdavo-koks gražus,bet atsirasdavo ir tokių kurios šnypšdavo-aš juo nepasitikėęiau-nepastovus labai… …kai kurie driežai vadino jį išsišokėliu ir puspročiu, nes jį dėl ryškių spalvš gali sumedžioti pikti žmonės, uždaryti į narvą ir nebeleisti medžioti,bet…patys slapčia pavydėjo… …buvo įvykęs netgi slaptas driežų susirinkimas,kuriame vienbalsiai priimta rezoliucija-miegantį Nikodemą nudažyti pilkais dažais,kad būtų toks kaip visi ir nenervintų pilkosios masės,bet planas nepavyko-bandžiusieji dažyt, neišlaikė slidaus chameleono,išsitepliojo patys ir tapo dar pilkesni-nors atrodo tai jau buvo nebeįmanoma… …nuyo to laiko driežai buriasi į didelius būrius,ir ten vieni kitiems sako komlimentus ir rodo originalumą, o Nikodemas ir toliau kaitalioja spalvas,bet driežais nebepasitiki…jis dabar medžioja kartu su kitais egzotiškais ir driežų nemėgstamais gyviais-kiniškuoju žalčiu,afrikos pleziozauru,pilvotuoju kalmaru , bjauriuoju varanu ir kitais priklausomais egzotiniais gyviais… …Nikodemui skėrius medžioti tapo nuobodu-jis ruošiasi sumedžioti žmones… p.S.chameleonas nekentė Jono Avyžiaus…

aš skerys???.. Žliumbia… nenoriu, kad būčiau su valgyta… Noriu tobulėti iki Nikodemo lygio Pavargęs

…tpsaknt… spec tarnybos turi uz ko uzsikabinti. Pradziai reiketu apklausti Jona Avyziu Taip Nekaltas

Laimingas Gerai…pasaka…tikrove ir taiklumas Niam niam

…atrodo 30+ nemėgsta pasakų-jie tipo subrendę… Apakęs

O gal jau tampi nebeaktualus? Nekaltas

Radvile-mano pasaka yra ne iš tradicinių… Ne Veee

uzsiraus ant aborigeno i bus suestas, neziurint i spalva

ale, kaip ten su tom chameleono spalvom, jis gi ne ryskus, o prisitaikantis?

Nitra-taip jis gali prisitaikyti JEI TO NORI,bet gali ir PRIEŠINGAI… Tūsas

Uzeik i koki meeta, prisitaikysi Girtas Tūsas

Cha cha GeraiNeišeis nieko, mes tik pilkieji driežai, kurie nesuvokia ryškios žvaigždutės spindesio Cha cha

…o vat prisitaikyt aš kaip tik ir nenoriu… Apakęs

nelaisven imat? Nekaltas

Taigi ir daviau du variantus Girtas arba Tūsas

sakai ’ as’ , Nikodemai?

…man užtenka savos šaikos-bjauraus,dziandziaminio,g-clown(Stresnerio),pilvūzo kolios,priklausomo-atsiliepkit Moteris, norinčios būti sugulovėmis… Flirtas Myliu

Nitroglicerinine- TaipBučkis Gėlė

baisu labai, dar koks pilvuzas pilvu nuspaus…