Pasaka apie chameleoną

Aaaa Cha cha Tai tas (Ni)kodemas mane medžioja JuokiasiNu, nu Cha cha

Apakęs Oxo, kokia garbė Cha cha Tylos įžadai sulaužyti JuokiasiBbd tavęs atsiprašinėti, kai buvo laiaks aiškintis nx siuntinėjai Cha cha, Sorry bachuras, nesureikšmink savęs Mirkt

Plet, kažko to linko neatidaro Ne

Xamlo, jei prisneki ka nereikia, visai ne pro sali buna viesai paneigt ir atsiprasyt, palengveja ir paciam Nekaltas O jei neklydai, tai gal irgi patvirtink, taip ir liko ta ban’u ir kovotoju istorija kazkokia nuslepta Pavargęs

…Bangos-jaunamartes cenzura… Linka redagavo - vietoj *velniop*i ivesk Nah.ui be tashko Piktas Piktas Piktas

…jus tik paziurekit , ir xamlo nori but kietas bicas…nu davaj , davaj , jauni gaidziukai tokie juokingi…

Boba, praktiškai visą istoriją žinai, taip kad neprisimesk svieto lygintoja ir nekelk bereikalingų bangų. Mirkt

Okis Dokis, bandau…

Cha cha kolianuk Apkabinimas Mielas mano Nikolajau Bučkis, o ką tu prieš gėjus turi??? Aaaa, supratau Šypsena Čia kaip Fuko švytoklėje, perfrazuojant: gėjai, sako, kad jie yra ne gejai, tam, kad visi pagalvotu, kad jie meluoja, bet kad jie meluoja, reiškia, jie iš tikrųjų jie yra gėjai Cha cha

Cha cha Gerai atidarė, nyki vietovė turėtų būti… Per Discovery kadaise rode kaip tenai druską kasa, nu naxyu…

…nu jau gaunasi tau xamliuk but krutu, gaunasi, prisigaudei ivairiu zodeliu nete…talentingas vaikis, gaila tik zydas su visais pribambasais…

Xamlo, is kur man zinot, tu juk su adminais aiskinais Nekaltas O bangu tai kelt noro jokio Veee lipsiu i kranta Šypsena

Mirkt Bet juk norėtai PAGRINDINĮ žydišką pribumbasą išbandyti Mirkt Ania? Cha cha

Šypsena Boba, nespekuliok Šypsena Jeigu nori būti neutrali- būk, nes šiuo atveju atrodai ganėtinai veidmainiškai Mirkt

Zinai, Pilvuzai, kas keisciausia, kad Xamlo tam tikram taske stovint visai geras bicas. Bet nesusikalbam…

O koks nori buti tu, Xamlo? Teisingas? Ar tiesiog ozys? Nežinau

…tavo zydiskas pribambas butu paverstas per puse sekundes i kiausiniene zydiska…taip kad ciucelo-xamlo geriau tau apeiti mane taip apie 100metru spinduliu, gal kada gyvenimas suves, dar ne vakaras…

Boba…galbut jis tenai kazkur gyvenime ir geras vaikis, bet cia polnoje gavno…***** jeigu lietuviskai…

STOP! Pristabdom arklius… Pilvūzai, būk gal protingesnis, juk ten savimoderacija reklamavai… Man patiko ta mintis… Xamlo, nežinau, ka žino Boba Gėlė, bet aš tikrai nieko nežinau… Bet sužinot norečiau, kad nereiketu tave ratu apeit… Juk aiškumas daug geriau, nei pastovios rietenos Pavargęs Ar taip nemanai ???

Visada norėjau būti kosmanautu Cha cha