Pas ką "šilčiau" ? :)


Pas ką “šilčiau” ? :slight_smile:

pas man tikrai “šalciau” Cha cha

280 ant spydo ApakęsBlem, Fordus visokius spėjau pavairuot, vRS dar ne Blogai Cha cha

Quattre, Tai gi pries pora savaiciu susirasem, kad susiskambinam savaitgali, bet visa savaitgali taip ir prarymojau ziuredamas i telefono. Jokio zvano Nekaltas Rysium su tuo vakare is apmaudo ButelisMano gi numerį turi - skambini ir atvarai vairuot Mirkt

Siryt klp uzsikuriau tai -7 ir pagalvojau nu ir nx, kad salta siandiena, bet dabar matau, kad bereikalo keiksnojaus Juokiasi

normalEI užkūriau, tik prieky zalupa kažkokia bilda, užšalo kažkas Liūdnas

Žinau Widzia, spėk kada apie tai prisiminiau? Pirmadienį JuokiasiTuriu, žinau, skambinsiuos Taip

widzia, aš kaip tik šiom dienom eksperimentuoju su oil temperature Šypsena Vakar be webasto 50C atsirado po 7 minučių. -10C. Šiandien po 20 min su Webasta ir jos neišjungus ir važiuojant prie -18C - tepalas sušilo iki 50C per 5 min. Beje, kai aušinimo skysčio daviklis rodo 90, tai tepalas apie 72 Šypsena Po to tepalas dar užsyla iki 80-90.

LS, pas mane ausinimo skystis iki 90c siandien pakilo per 3-4 cmin. (benzas), o kol tepalas pasiekė 80c, praėjo dar 5 min. Na, o tada jau galima rėžti Kietas

Čia vRS? Kiek atsimenu graži spalva. Gerai

Bepigu, kai išvažiuoji iš garažo. Tokiu oru stipriai rėžiasi ASR’as? Cha chaTiesa, turbai toks oras jau ant ribos Šypsena Ta prasme, kad jau per daug šalta, ir tas prieaugis dėl šalto įsiurbimo jau lipa per viršų. Nors gal ant naujų paprasčiau, nes ant Jettos tiek nesijaučia, o va Audi jau springdavo kartais nuo mišinio riebumo JuokiasiPriekinis diferencialas blokuojamas pas jas?

Pas mane rode -16 prie namu Cha chaPrie darbo jau -19 Cha cha

Widzia, jo pas tave gerokai greičiau. Vakar 90C pas mane buvo po 11 min. Šiandien po kokių 14 min. Tiesa, pirmos 10 min buvo lėtas tolygus važiavimas 40 km/h žemom apsukom. O va pečiukas tai galingas, po 5 min net ir be webasto jau numažinu nuo 24 į 20, nes per šiltą orą į akis pučia.

dOkit ir man ka nors pavairuot Piktas

Passat kol variklis uzsilo reikejo pravaziuoti ~ 30min Cha chaGerai, kad salone gerokai anksciau silta ir sedynes sildomos Gerai

Pas mane uzlinko sildoma sedyne vairuotojo, nutruko tas sildymo elementas Nežinau ieskau dabar kaip cia pasikeisti.

Quattre, Baik tu, ne is garazo. Stovi gi lauke NeDel misinio riebumo, tai viskas normoj. TT’eske pabombinta ir ta jau, kiek pamenu, nesispyriojo prie tokio salcio.

quattre - vRs’as turi XDS, ty elektroninį diff locką.

Gaila, kad Skoda nesiulo Performance packo, kuri siulo VW Golfui GTi vos uz keletą tūkstančių Lt. Ten yra ir tikras LSD.

Vilniuje tik -16 Liūdnas