Pas ką "šilčiau" ? :)

Maniske kures is puse pasukimo ryte buvo -15.5 C Viena pakaitinimo zvake nekaitina, tai biski padumijo neryskiai ir normaliai… pas mane 66kw 1.9TDI Cha cha O vat salonas tai taip ir neuzilo normaliai iki darbo davaziavus Cha cha

As tai specialiai garbes ratuka apsuku iki posukio i avizenius ir atgal. Cha cha Susyla, beveik iki darbines. Tik ta darau ne del sildymo, o del akumo. Cha cha

vyriausias, cia kaip ir kondicionierius, genda tik vasara Cha cha o siaip ieskok vairuotojo Cha cha

susiremontuoja tos sildomos sedynes ir be keitimo, nes reik turet kuo pakeist dar Cha cha tik darbo dazniausiai nemazai.

Tas XDS - tarpašinis? Ar ant kažkurios ašies?

Su autonominiu kaitinta 20 min., tuomet iš Santarų paupiu kamštyje iki Antakalnio ryte klibėta - tai antakalnyje darbinę pasiekė. Cha cha Kiek tepalo - nežinau. Cha chaDvilitris šyla prastokai, kai žemiau -5. Šypsena

Auris - vRS gi vienaašis.

O tai tau Pavargęs Galvojau, AWD.

www.virosankaba.eu perdaro vRS is vienaases i AWD Taip

Auris, XDS funkcija ta, kad tiesiog pristabdo vidineje posukio dalyje esanti rata ir tiek ziniu. Jauciasi, kad yra efektas, bet ne iki tikro LSD Ne

Kažkaip įsivaizdavau, kad VRS tikrai yra AWD. Tai jei priekis vedamas ir dar su elektronikos pagalba, ar užtenka to azartui? Nes kaip ir automobilis jau ne pilkas civiliokas. Cha cha Nedaug RWD esu turėjęs ir su visomis nemokėjau važiuoti agresyviau. Bet gal čia mano problema. Šypsena

Siaip skoda vRS galu varoma labai neblogai Gerai

Liaumai, www.virosankaba.eu buvo dave pratesdraivint? Auris, priklauso nuo kiekvieno poreikiu individualiai. Pvz., as tai su visais turetais 200ag+ FWD auto nemokedavau ramiai vazinetis ir rezdavau ties kiekviena tiesiaja ir posukiu (ir vis dar vazineju taip pat). Aisku, visos tos masinos buvo su “ugnele”, o ne tarkim Slyvos ar Audines A6.