pareikskit savo nuomone!

pareikskit savo nuomone!

O ka cia gali manyti?! Nieko! Kai kurie su akinukais net gi atrodo graziau ir seksualiau nei be ju…MirktGėlė

nebukit abejingi, man jusu nuomone yra labai svarbi!patarkit ka man daryt?

Nekreipk i tas pasaipas demesio.Galvok savo galva ka tau daryt, nes tik tu viena gali zinot kas tau geriauTaip.O siaip laikykisApkabinimas

kai kam netgi labai tinka.Taip

Išsirink stilingus , tinkančius rėmelius ir nešiok.
Pati nešioju akinius.Iš pradžių Šiek tiek kompleksavau,fotografuodavausi be jų.Po to pastebėjau, kad su akiniais iš tiesų geriau atrodau.Beje, tai pastebėjo ir kiti.
Ir tau linkiu nekreipti į nieką dėmesio.Juk svarbu pačiai gerai jaustis.Ar ne taip?Šypsena

na taip svarbu kaip as jauciuosi, taciau kai del to is taves saiposi taiŽliumbia

O tu nekreipk demesio! Aisku, tau atrodo, kad mums lengva kalbeti ir tau patarineti, bet tu patikek, kad tame tikrai nera nieko blogo!!!
Kiek tau metu?! Kas saiposi? Klasiokai?

man 17 m., o saiposi ne tik klasiokai, buna taip jog eini gatveje ir kazkam "uzkliuni"

O tu buk protingesne ir nekreipk i juos demesio! Jeigu ka nors sako, is vis ignore dek arba atkirsk ka nors tokio, kad patys nebeturetu ka atsakyti…Mirkt

A kas cia gedingo, daugelis zmoniu juos nesioja ir jiems nieko.

P.S. as ju nenesioju.

man pvz.jei tinka akinukai,tai dar graziau negu be juŠypsenaAsh ir pats labai norejau neshiot,bet niekaip akiu nepavyko sugadintiNustebęs tai bent jau isigijau be dioptrijuCha cha

nieko tokio tie akinukai Flirtasdabar gali pardoskese labai graziu rasti.kaikada man zmogeliukai su akiniais net grazesni atrodoMyliuir protingesni, kas tau taip pasake tai matyt papavydejoKanda arba girti,nusoke nuo proto buvoGirtasIgnoruoju
sekmesLabas ir nesiparikŠypsena

su akiniais man simpatishka ir kulturingesne publika, ypatingai merginos su stiliovais akiniais sexy net atrodo…

man asmeniskai akiniai tirkai neatrodo seksualiai, nebent inteligentiskumo suteikia

akiniai skiria zmogu nuo bezdziones Taip

Ka tu cia garuoji operacija… akiniai yra krootai Šypsena kaskada pats nesiojau… zinoma ne tokie kaip ziuronai… viena pazystu kuris tokius nesioja tai akvalangu vadinam Cha cha Siaip jaigu normalus akinukai tai Grazu
Gerai

Jeigu kas nors saiposi, tai jie yra visiski nebrendylos!
Pati nesioju akinius ir man yra visiskai tas pats ka mano kiti.

Jau daug metu vaikstau su akiniais.Kai neuzsidedu, jauciuosi kaip neapsirengusi kazko. Dabar toks didelis remeliu pasirinkimas, jie net pavercia elegantiskesne. Nesuk sau smegenu del nieku.

Pritariu, man irgi patinka merginos su akinukais.Labai grazu Taip. Taciau jeigu tau tai kazkoks nepatogumas-taupyk pinigelius operacijai Taip, dabar ten ir issimoketinai galima daryti operacija…