pareikskit savo nuomone!

PalaikauTaip

Dabar atsakyk man i viena klausima-ar tu zmoniu kurie is taves saiposi nuomone tau yra svarbi?Ne, nera.Vadinasi dek skersa ant ju!
elgis kaip tau atrodo geriau o ne kaip kitiems.Gyveni savo gyvenima.

man akinukai yra grazu.daugeliui jie tinka ir nereikia cia ieskoti problemos ten,kur jos nera

Nunu nereikia taip drastiskai, o siaip as ir bezdzione su akiniais maciauCha cha

jei uzsidedi akinius, kuriuos nesiojo dar tavo senelis savo jaunystes laikais (tokie dideliais plastmasiniais remais ir sampano butelio dugno storumo stiklais), tai ir as saipyciausi Cha cha nusipirk fainus madingus akinukus ir niekas net nepastebes, kad juos nesioji. be to, jei jokie remeliai netinka, juk yra tokiu kur vien stiklai ir kojeles, isvis be remu…
siaip manau, kad ne akiniuose cia problema…

juk svarbiausia tikėti kad akinai gražu ir tau tinka, tada tiks ir senelio su butelio dugnais Girtas svarbiausia "your are very sexy"
akiniai labai sexualu Gerai Gerai

o as maniau, kad jau atejo laikai, kai akiniai ateina i mada… kai man mazytei reikejo nesiot, tai sulaukdavau pasaipu… dabar manau tai vyksta kur kas reciau… juk jei grazus akinukai, tai tik papuosia zmogu Nekaltas