Pareigunai ir muzikos klausymas garsiai vidury dienos

Pareigunai ir muzikos klausymas garsiai vidury dienos Nekaltas

Ka jus manote apie tai… Sekmadienis… 15h dienos… skambutis i duris… “Mentai” - Prasome uzmazinkite muzika. kaimynai skundziasi. - kaip suprasti… vidury dienos negalima klausyti muzikos? Šypsenana ir t.t. tai va kaip suprasti toki dalyka kad diena nebegalima klasuyti normaliai muzikos Yra jums taip nutike? Papasakokit savo situacijas Cha cha

nuosavam name gyvenu, todel gilus dzin del muzikos Cha cha

na tiap… taip tai liux… Taip kad man taip butu… arba bent nors kaimynai patvaresni butu Juokiasi

nu del muzikos vidury dienos ir dar su mentais tai neteko susidurt. yra buve kad ateina siaip koks kaimynas ir praso pritildyt muzika. bet ir tai retas atvejis.

Juokiasi Juokiasi jooo…kokią jie teisią turi čia aiškinti? po 22 valandos taip sutinku, žinau negalima, bet dieną…pffff…nėra man dar taip buvę (-_ o tavo kaimynai tai išvis debilų debilai, jaučiu kokie pensininkai, kurie per tavo muziką negirdi Pūko Cha cha

Ir čia dar Klaipėdoje tokios nesamonės darosi?? Pavargęs

ner buve… Cha cha

seip net ir dienos metu lb garsiai klausytis negalima

m, neblogai ;D man taip nebuve, nors kartais gal ir per garsiai klausau ;V anyway… cia bishki apsurdishka, jei 15val atvare ;D gy kiek zinau iki 12 gali i svejkata leist garsiaiiii ;;]

na siaip ne karto dar taip nera buve kad dienos metu mentai butu pasirode del muzikos… neturi jokios teises jie aiskint,ka diena su muzika turi daryt… va nakty tai suprantu… bet diena… nesamone… pasiusciau ir man dzin butu…

niu,as nemegstu garsiai klausyti muzikos Šypsena bet manau kaimynai neturi teises skustis viduri baltos dienos. juk diena galima daryti ka nori Šypsena zinoma atsizvelgiant i kitu zmoniu interesus Mirkt

Aš muzikos labai garsiai nedažnai klausau… Nebuvo man taip. Bet turiu tokius tūpus kaimynus, kurie lb mėgsta bet kuriuo paros metu paleisti kokią Geltoną, dar kažkokį LT popsą ir dar rusišką popsą Baisu Tragedija… Dabar apsiraminę, bet seniau, kai vidury nakties leisdavo, mano tėvai ir kiti kaimynai ne kartą mentus yra kvietę Nekaltas

Taip jo tokios nesamones darosi Šypsena Smokingas pasiklausk estraneo jis buvo pas mane kaiptik kai mentai atejo Cha cha

O man zinai ka mentai dar pasake Cha cha ogi pasake kad tipo pas mane muzika jau trecia para kaip garsiai groja nors buvau tik ta sekmadienio ryta gryzes ir sake tipo daug iskvietimu turejo ir jei dar karta gaus tipo jau inspekcija vaziuos Juokiasi dar tokie mentai man sako gal galima i vidu uzeiti… as saltais nervais jiems “NE” Laimingas

na matoto as su kaimynasi nelabai geria sutraiu Cha cha ten tokia bobelka durna ruse gyvena… sunu turi 16metu kazkokitai buozgalvi ir t.t. pati kazkokaitai psixiskai nesveika… o virs manes gyvena toks mentas lopas… .jis anksicau ateidavo pas amen del muzono kad primazinciau… elektra atjunginedavo man tai krc… Cha cha durni kaimynai… daugiau nieko nebepridursi Juokiasi

Kažinau aš nuosavam name gyvenu, galiu dieną naktį leisti dugnais muzoną…

Na butuose tikrai sunku su muzikos klausymu… Nekaltas Nustebęso ash tai bleen labai dzhiaugiuos kad gyvenu nuosavam name… Taip Cha cha Girtastik palaukiu kol tevai ishvazhiuoja ir muzonas iki dugno Cha cha Taip Gerai Girtas

o gla jus nebekalbekit apie tuos nuosavus namus… nes su jais tai zinau problemu nera ŠypsenaP