Pareigunai ir muzikos klausymas garsiai vidury dienos

As busiu trbt pries visus, bet… Patikekit - mane rimtai ■■■■■■ - nesvarbu, vidury dienos ar nakti - kai mylimas ir brangus kaimynas demonstruoja visam namui savo absoliuciai neislavinta muzikini skoni, a la Raskila, Rusiski Gaiduchiai ir shape rusiskas popsas. Sakykit ka norit - bet px diena ar naktis, siurpint kaimynu nereik Pavargęs

As turiu tokia “nuostabia” kaimyne, kuri man menta atstoja…tokia dura, kad neleidzia ir per sventes normaliaij muzono uzleisti…bet mano tevai man leidzia kai ju nera namie arba kai buna kokia svente klausytis muzikos kokiu as noriu garsu, o kai i duris paskambina mano “mieloji” kaimyne taij tevas ja lb lb toli pasiuncia Liežuvis Juokiasi Cha cha

A.C.A.B.

tai mentai neturejo prie ko prisiknisti greiciausiai… na seip tai iki 10val. tai laisvai galima leisti muzika, o kas jiem cia pasidare, tai nzn Nekaltas

gyvenu nuosavame name (bet jie sujungti[namai]) dar mano kambarys yra iseinanatis i vidiny kiema taigi klausau muzikos visada garsiai. kitaip negaleciau Girtas

Tai jau pijokavot Cha cha

teisiskai neturi jokio pagrindo uzdrausti diena garsiai klausytis muzikos,bet pagalvok jei tu turetum kudiki sese,broli ar sunu,o kaskoks pacukas savo linkink park visu garsu klausytu,o vaikui siaip ir miegoti reikia…Tai tokiu atveju nekvieti mentu o eini pats gerai pacuka pastrojinti blia BaisuGerbiamieji atsiminkit kad ne vieni pasaulyje gyvenat blia Labas

yra Cha cha “gerai jus buchinat” nu tas jauciu niekad man is galvos neiskris Cha cha

čia aš nelaimę prišaukiau Cha cha

tu ne nelaime prisaukei o “pareigunus” Šypsena

Drovus… kad tu bent atsimintum Cha cha

atsimenu dar kai “pareigunai” buvo ateje Cha cha

man dar taip nebuvo nutikę ;]]]

Nu man šiuo metu tas yra labai aktualu , mat dabar atsikraustė naujas kaimynas virš manęs , tai jis kartais mėgsta irgi leisti muziką , nu aš aišku irgi Cha cha Bet aš tai leidžiu dieną , kaip tik grįžtu iš mokyklos… o tas pridurkas , ir vakarais ir rytais Pavargęs Labiausiai nervina kad kartais savaitgaliais rytais leidžia , kai norisi miego… Girtas Sako mano mama , jeigu tu irgi garsiai neleistum , tai eičiau aiškintis , bet sako tu irgi leidi “be saiko” Cha cha Ai va , kažkada čia taip išpuolė , kad aš išeidinėdamas iš buto , kaip tik sutikau jį , tai paklausiau ar pas jį girdisi mano muzika , tai sakė “nu normaliai”… Cha chaNu bet pagalvokit , ką aš čia pamuzikuosiu su kompiuterinėm kolonkėm po 9 watus ir 25 watų bosu? Nu aišku , monitorius mirga marga , dreba , spintos irgi dreba , barška… Cha cha bet nemanau kad kitam bute labai jau girdisi… Nekaltas JuokiasiNors bendrai , kas turi tokias kolonkes kaip mano , manau pasakys kad bosas groja “iš širdies” Cha cha P.S. Creative I-Trique 3300 Mirkt

Nesamone kazkokia, o mentai tai per daug sau leidzia…bjaurybes Veee

nematau del to as problemu nes nuosavam name gyvenu… Nekaltas siaip nuo 6 rytio iki 22 valandos niekas nedraudzia klausytis muzikos… Nekaltas tik ramybes valandom negalima… Nekaltas per komanda kazkada panasi situacija buvo ir patys mentai taip sake… Nekaltas

nu visai sakes! Apakęs neturi jie teises tau vidury dienos draust klausytis muzono!!! Piktas tik po 24 val! Taip

na diena neteko dar su mentais del muzikos susitikt(ir is vis neteko Cha cha) bet atsimenu pries pora metu vasaromis, be keliu minuciu desim ysijungdavom muzika pas mane namie ant viso garso ir be vienos minutes desim isjungdavom(laikas pagal m-1) kaimynai pradedavo grindis trankyt… Cha cha

nu man taip turboot nebutu ent jei vidury ankties klausychiau ant belekokio garso muzikike Cha cha

o tai kartais argi nera taip , kad galima klausytis muzikos diena bet kokiu garsu? na man tai siaip pasiseke su kaimynais Mirkt